تاریخ: ۴:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
نام نویسنده: sobhan

استقلالی ها قهرمان پرسپولیسی المپیک را آماده طلای ریو می کنند؟ ورزش > دیگر ورزشها – بهداد سلیمی در فیزیوتراپی استقلال مشغول مداوای پای مصدومش است. به گزارش مازند اسپرت ؛ بهداد سلیمی قوی ترین مرد جهان که در جریان تمرینات تیم ملی وزنه برداری مصدوم شد، پایش را جراحی کرده و حالا در حال گذراندن دوران […]

استقلالی ها قهرمان پرسپولیسی المپیک را آماده طلای ریو می کنند؟

ورزش > دیگر ورزشها – بهداد سلیمی در فیزیوتراپی استقلال مشغول مداوای پای مصدومش است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ بهداد سلیمی قوی ترین مرد جهان که در جریان تمرینات تیم ملی وزنه برداری مصدوم شد، پایش را جراحی کرده و حالا در حال گذراندن دوران درمان است. او پای خود را برای جراحی به دکتر کیهانی سپرد اما پس از آن دوره مهم و حساس فیزیوتراپی را در فیزیوتراپی استقلال انجام می دهد.
بهداد سلیمی خودش پرسپولیسی است و حتی در زمان مدیرعاملی محمد رویانیان، با پرسپولیس قرارداد هم بست. از طرفی پسرعمه او مهرداد کفشگری است که این روزها برانکو اعتقادی به این بازیکن ندارد. حالا بهداد در فیزیوتراپی استقلال مشغول مداوای پای خود است و جالب اینجاست که امروز او چهره های استقلالی را در این کلینیک ملاقات کرد.


مهدی رحمتی که به دلیل پارگی کشاله پایش مشتری ثابت این کلینیک است در کنار جابر انصاری ستاره این روزهای استقلال به دیدار بهداد سلیمی رفتند و عکسی به یادگار گرفتند. بهداد تلاش می کند تا برای حضور در المپیک ریو دوژانیرو آماده شود و طلای این مسابقات را به گردن بیندازد.

پاسخی بگذارید