تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت: تمرینات تیم ملی والیبال از امروز سه شنبه با حضور ۱۳ بازیکن در باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا آغاز شد. سرمربی تیم ملی والیبال قبل از شروع تمرینات در جمع ملی پوشان گفت: گذشته را فراموش کنید چون مسیر بسیار دشواری در پیش رو دارید و ۱۱ مسابقه سخت در جام جهانی […]

به گزارش مازند اسپرت: تمرینات تیم ملی والیبال از امروز سه شنبه با حضور ۱۳ بازیکن در باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا آغاز شد.

سرمربی تیم ملی والیبال قبل از شروع تمرینات در جمع ملی پوشان گفت: گذشته را فراموش کنید چون مسیر بسیار دشواری در پیش رو دارید و ۱۱ مسابقه سخت در جام جهانی والیبال در انتظار شماست.

اسلوبودان کواچ با بیان اینکه حرکت تیم ملی والیبال رو به جلو است، تصریح کرد: در جام جهانی والیبال در مدت کوتاهی باید ۱۱ مسابقه سنگین برگزار کنیم، بنابر این می طلبد که با آمادگی کامل در این رقابت ها شرکت کنید.

وی در ادامه گفت: برای حضور شایسته در جام جهانی باید از نظر روحی و روانی در آمادگی کامل باشیم و به همین دلیل باید تمرینات را جدی تر از گذشته پیگیری کنیم.

کواچ تاکید کرد: هدف کسب سهیمه بازی های المپیک است و جام جهانی نخستین رویدادی است که می توانیم به هدفمان برسیم و باید با تمام توان به میدان برویم.

ملی پوشان والیبال ایران تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در جام واگنر لهستان و جام جهانی ژاپن از امروز (سه شنبه) در باشگاه سایپا آغاز کردند.

تمرینات آنان با بدنسازی و کار با وزنه از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه آغاز و به مدت دو ساعت ادامه داشت.

مسابقات والیبال جام واگنر روزهای ۲۲ تا ۲۴ آگوست (۳۱ مرداد تا دوم شهریورماه ۹۴) به میزبانی لهستان پیگیری خواهد شد.

سیزدهمین دوره جام جهانی والیبال از ۱۷ شهریورماه به مدت ۱۶ روز در کشور ژاپن پیگیری خواهد شد.

منبع:ايرنا

پاسخی بگذارید