تاریخ: ۱۸:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

هفته هشتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز برگزار شد . به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته هشتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز نمایندگان استان برابر حریفانشان قرار گرفتند که در این روز به یک تساوی و یک […]

هفته هشتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز برگزار شد .

به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته هشتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز نمایندگان استان برابر حریفانشان قرار گرفتند که در این روز به یک تساوی و یک شکست دست یافتند .

 

اما تیم بحران زده و پرحاشیه صنعت ساری که در از ابتدای فصل تا به اینجای کار ، دستخوش تغییرات زیادی نیز شده است ، عصر امروز در دیداری خانگی و در استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای این شهر میزبان تیم فوتبال شهرداری ارومیه بود .

 

صنعتی ها که در این دیدار دو سه بازیکن خوب خودشان را به دلایل مختلف در اختیار نداشتن با ترکیبی جدید در برابر نماینده ارومیه قرار گرفتند و در حالی که با یک گل از حریف خود عقب بودند در نهایت موفق شدند گل خورده را جبران کنند و این دیدار را با تساوی به پایان برسانند .

 

در این دیدار ابتدا تیم میهمان موفق شد توسط حسین قنبری ، با گلی زیبا دروازه صنعتی ها را بازکنند و در ادامه تلاش ساروی ها بی حاصل نبود و در نهایت موفق شدند روی شلوغی دروازه تیم میهمان ” هادی موسخ ” در دقیقه ۹۰ گل تساوی این تیم را به ثمر برساند تا شاگردان داداش زاده از یک شکست خانگی دیگر نجات پیدا کنند .

 

صنعتی ها با این یک امتیاز کسب شده با هفت امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی گروه چهارم این رقابت ها قرار گرفتند .

 

گزارش تصویری این دیدار را تماشا کنید :

 

 

پاسخی بگذارید