تاریخ: ۴:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ ليگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور جمعه شب به کار خود در دومین روز مسابقات پایان داد و طی آن تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل مقابل خوزستان شکست خورد و اصفهانی‌ها نماینده شیراز را از پیش رو برداشتند. به گزارش مازند اسپرت ؛ دور دوم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان […]

مازند اسپرت ؛ ليگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور جمعه شب به کار خود در دومین روز مسابقات پایان داد و طی آن تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل مقابل خوزستان شکست خورد و اصفهانی‌ها نماینده شیراز را از پیش رو برداشتند.

خبرگزاری فارس: تیم بسکتبال با ویلچر آمل مقابل خوزستان شکست خورد/ اصفهانی‌ها پیروز شدند

به گزارش مازند اسپرت ؛ دور دوم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور با پیروزی نمایندگان خوزستان و اصفهان در دومین روز مسابقات پایان یافت.

در دومین روز دور دوم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور که از روز پنج‌شنبه کار خود را در به میزبانی شهرستان آمل در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آغاز کرد، دو تیم شهرداری آمل و ملی حفاری خوزستان مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند.

نماینده مازندران با توجه به دو پیروزی گذشته، در این دیدار با نتیجه ۵۴ بر ۷۳ مغلوب حریف اهوازی خود شد.

در دیگر دیدار این رویداد مهم ورزشی نیز مخابرات اصفهان با نتیجه ۵۹ بر ۴۷ از سد شهرداری تبریز گذشت.

در روز نخست مسابقات هم آملی‌ها با نتیجه ۶۱ بر ۳۸ شهرداری تبریز را شکست دادند و در دومین دیدار مقابل مخابرات اصفهان با نتیجه نزدیک ۵۷ بر ۵۵ به پیروزی رسیدند.

دیگر دیدار روز نخست مسابقات هم با پیروزی تیم مخابرات اصفهان با نتیجه ۵۸ بر ۵۴ مقابل ملی حفاری خوزستان پایان یافت.

لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور امسال با حضور هشت تیم در دو گروه دنبال می‌شود که شهرداری آمل، مخابرات اصفهان، شهرداری تبریز و ملی حفاری خوزستان در گروه دوم و تیم‌های ایثار قم، شهرداری اراک، آلومینیوم هرمزگان و نماینده زنجان در گروه نخست جای دارند.

در دور رفت مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور، مخابرات اصفهان، ملی حفاری خوزستان، شهرداری آمل و شهرداری تبریز به ترتیب رده‌های اول تا چهارم را کسب کردند.

پاسخی بگذارید