تاریخ: ۴:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری گفت: تیم کشتی ستارگان ساری با قدرت در دومین دوره کشتی جام باشگاه‌های جهان شرکت می‌کند. به گزارش مازند اسپرت ؛ حسین دلیری با اشاره به برگزاری جلسه برای حضور قدرتمند تیم ستارگان ساری در جام باشگاه‌های جهان اظهار کرد: با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس […]

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری گفت: تیم کشتی ستارگان ساری با قدرت در دومین دوره کشتی جام باشگاه‌های جهان شرکت می‌کند.

خبرگزاری فارس: تیم کشتی ستارگان ساری در جام باشگاه‌های جهان شرکت می‌کند

به گزارش مازند اسپرت ؛ حسین دلیری با اشاره به برگزاری جلسه برای حضور قدرتمند تیم ستارگان ساری در جام باشگاه‌های جهان اظهار کرد: با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس هیئت کشتی و عضو هیئت رئیسه این جلسه در ساری برگزار شد.

وی با یادآوری قهرمانی تیم ستارگان ساری پس از کسب عنوان نایب قهرمانی کشور اظهار کرد: با کمترین بودجه و با جذب کشتی‌گیران جوان و بومی در دومین دوره جام باشگاه‌های جهان شرکت می‌کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری در ادامه با اشاره به اعلام آمادگی مسئولان از تنها نماینده استان در این پیکارها گفت: این جلسه به منظور حمایت مسئولان استانی و شهرستانی از تیم ستارگان برای حضور در مسابقات جام باشگاه‌های جهان برگزار شد.

دلیری با بیان اینکه دومین دوره مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان با حضور تیم‌هایی از کشورهای صاحب نام کشتی در پنجم و ششم آذرماه در مجموعه ورزشی ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: تیم ستارگان ساری در لیگ برتر کشتی آزاد فصلی کشور موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد.

پاسخی بگذارید