تاریخ: ۴:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

تیم بسکتبال کاله مازندران در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور در خانه مقابل ریرا قزوین به پیروزی رسید. به گزارش مازند اسپرت ؛ لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور جمعه شب با میزبانی شهرهای مختلف در سطح کشور برگزار شد که تیم کاله مازندران در خانه میزبان بسکتبالیست‌های ریرا قزوین بود. […]

تیم بسکتبال کاله مازندران در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور در خانه مقابل ریرا قزوین به پیروزی رسید.

خبرگزاری فارس: بسکتبالیست‌های کاله مازندران در خانه ریرا قزوین را شکست دادند

به گزارش مازند اسپرت ؛ لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور جمعه شب با میزبانی شهرهای مختلف در سطح کشور برگزار شد که تیم کاله مازندران در خانه میزبان بسکتبالیست‌های ریرا قزوین بود.

این دیدار که در سالن ورزشی ۲ هزار نفری پیامبر اعظم (ص) برگزار شد از سوی شبکه استانی مازندران به صورت زنده به روی آنتن رفت.

شاگردان سید صابر موسوی در آمل با توجه به استفاده از امتیاز میزبانی و بهره‌گیری از حمایت تماشاگران توانستند با نتیجه ۷۰ بر ۵۸ حریف خود را با شکست بدرقه کنند.

کاله مازندران قبل این دیدار با انجام سه دیدار، کسب دو پیروزی و پنج امتیاز در رده چهارم جدول ۹ تیمی گروه شمال کشور قرار داشت و با پیروزی مقابل قزوین هفت امتیازی شد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ ریرا قزوین هم با پنج شکست از پنج دیدار گذشته خود تنها پنج امتیاز داشته و با جای گرفتن در رده ششم جدول از تیم‌های قعرنشین است.

پاسخی بگذارید