تاریخ: ۳:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ علی رغم نمایش درخشان لیورپول در ورزشگاه اتحاد، سرمربی این تیم معتقد است که هنوز راه زیادی برای پیش روی باقی مانده است.   به گزارش مازند اسپرت ؛ یورگن کلوپ سرمربی لیورپول پس از پیروزی باورنکردنی ۴-۱ در خانه منچستر سیتی گفت: از ابتدا در تلاش بودیم تا بازیسازی حریف را […]

مازند اسپرت ؛ علی رغم نمایش درخشان لیورپول در ورزشگاه اتحاد، سرمربی این تیم معتقد است که هنوز راه زیادی برای پیش روی باقی مانده است.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ یورگن کلوپ سرمربی لیورپول پس از پیروزی باورنکردنی ۴-۱ در خانه منچستر سیتی گفت: از ابتدا در تلاش بودیم تا بازیسازی حریف را تحت تاثیر قرار دهیم و زمانی که موفق به انجام این مهم شدیم، سیتی رو به توپ های بلند آورد که صد البته شیوه مورد علاقه آن ها محسوب نمی شود. به همین علت توانستیم به خوبی با کمک اسکرتل و لاورن، آگوئرو را مهار کنیم.”

با این حال یورگن کلوپ معتقد است که تازه در آغاز پروژه ای بزرگ قرار دارد و امیدوار است بتواند سال هایی طولانی در آنفیلد حضور داشته باشد:” می خواهم مدت زیادی را با لیورپول کار کنم. ما در آغاز چرخه قرار داریم و حتی به میانه راه نیز نرسیده ایم. پروژه لیورپول تازه در حال شکل گیری است و در این راه همچنان باید تجارب بیشتری کسب کنیم.”

پاسخی بگذارید