تاریخ: ۳:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

یوونتوس در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۱-۰ میلان را شکست بدهد و جای روسونری را در رتبه ششم جدول سری A بگیرد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ شاگردان مکس آلگری در ادامه نتایج خوب شان، امشب توانستند با تک گل پائولو دیبالا، روسونری را از پیش رو بردارند و یک پله دیگر […]

یوونتوس در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۱-۰ میلان را شکست بدهد و جای روسونری را در رتبه ششم جدول سری A بگیرد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ شاگردان مکس آلگری در ادامه نتایج خوب شان، امشب توانستند با تک گل پائولو دیبالا، روسونری را از پیش رو بردارند و یک پله دیگر در جدول صعود کنند.
دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما با سپری شدن دقایق ابتدایی، یوونتوسی ها تا اندازه ای بر بازی مسلط شدند و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف ترتیب دادند اما واکنش های دیدنی جان لوئیجی دوناروما، دروازه بان جوان میلان، مانع از فروریختن دروازه این تیم شد. در نهایت در نیمه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی ۰-۰ به رختکن رفتند.
نیمه دوم را هم یوونتوسی ها بهتر آغاز کردند و سرانجام در دقیقه ۶۵ توسط پائولو دیبالا به گل رسیدند. یک پاس عالی از الکس ساندرو، با کنترل تماشایی دیبالا و شوت سر ضرب او، قفل دروازه میلان را باز کرد.
بعد از این گل میلانی ها پیش کشیدند و تلاش کردند به گل تساوی برسند اما این تلاش بی فایده بود و بازی با همان تک گل به پایان رسید.

پاسخی بگذارید