تاریخ: ۳:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان بارسلونا به روند گلزنی‌های پیاپی نیمار و سوارز برای آبی و اناری ها پایان داد. به گزارش مازند اسپرت ؛ آخرین باری که کسی غیر از نیمار و سوارز در لالیگا برای بارسلونا گل زد به هفته چهارم بر می‌گشت که این تیم موفق شد با دو گل مسی، نیمار و بارترا لوانته را […]

کاپیتان بارسلونا به روند گلزنی‌های پیاپی نیمار و سوارز برای آبی و اناری ها پایان داد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ آخرین باری که کسی غیر از نیمار و سوارز در لالیگا برای بارسلونا گل زد به هفته چهارم بر می‌گشت که این تیم موفق شد با دو گل مسی، نیمار و بارترا لوانته را شکست دهد.


پس از آن در تمام ۷ مسابقه ما قبل ال کلاسیکو نیمار و سوارز ۱۷ گل برای بارسا زده بودند و این دو که در غیاب مسی می‌درخشیدند امشب نیز موفق شدند دو گل ابتدایی تیمشان در سانتیاگو برنابئو را به رئال مادرید بزنند تا تعداد گل‌های پیاپیشان ۱۹ برسد اما روی پاس زیبایی که نیمار داد و آندرس اینیستا سومین گل بارسا را به ناواس زد روند دو مهاجم فوق‌العاده بارسا در گلزنی‌های پیاپی توسط کاپیتانشان پاره شد تا آنها به ۲۰ نرسند.

می‌توان مقصر نرسیدن به ۲۰ متوالی این دو بازیکن را نیمار دانست؛ او هفته ششم یک پنالتی در بازی با لاس‌پالماس از دست داد و امروز هم اگر نیمار به اینیستا پاس نمی‌داد، شاید روند او و سوارز قطع نمی‌شد.

پاسخی بگذارید