تاریخ: ۱۵:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازنداسپرت  کریم باقری پس از دیدار با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و خروج از این باشگاه، ابراز امیدواری کرد: با این بازیکنان جوان و بازیکنانی که از قبل با این باشگاه قرارداد داشته اند، بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. وی افزود: ما تلاش می کنیم دل هواداران شاد کنیم و امیدواریم […]

به گزارش مازنداسپرت  کریم باقری پس از دیدار با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و خروج از این باشگاه، ابراز امیدواری کرد: با این بازیکنان جوان و بازیکنانی که از قبل با این باشگاه قرارداد داشته اند، بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی افزود: ما تلاش می کنیم دل هواداران شاد کنیم و امیدواریم بتوانیم با این توانایی بازیکنان این موضوع را محقق کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دلایل اضافه شدنش به اردوی این تیم در ترکیه نیز گفت: به خاطر مسایل شخصی نتوانستم با تیم به ترکیه بروم.

باقری درباره شرایط تیم و اردوی پرسپولیس تصریح کرد: از آنجا که در کنار تیم نبوده ام، نمی توانم به درستی قضاوتی در این خصوص داشته باشم .

پیش از این عنوان شده بود کریم باقری قصد عزیمت به خارج از کشور را دارد وی درپاسخ به سووالی مبنی براینکه آیا از عزیمت به خارج از کشور منصرف شده است و در ایران می ماند؟ اظهارداشت: فعلا برنامه ای برای عزیمت به خارج از کشور و اقامت در خارج از ایران ندارم.

کریم باقری پس از اینکه برانکو ایووانکوویچ هدایت تیم پرسپولیس را برعهده گرفت به عنوان دستیار وی انتخاب و در کنار این تیم فعالیت می کند./ایرنا

پاسخی بگذارید