تاریخ: ۳:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ کری‌خوانی غیر مستقیم سوشا برای استقلالی ها/ این برد را تقدیم می‌کنم به علی ضیا ورزش > لیگ برتر – دروازه‌بان پرسپولیس بعد از کلین‌شیتی که در مسابقه با استقلال اهواز داشت از مسائل فنی و حاشیه‌ای مختلفی صحبت کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ سوشا مکانی بعد از پیروزی تیمش گفت: مشکل عدم […]

مازند اسپرت ؛ کری‌خوانی غیر مستقیم سوشا برای استقلالی ها/ این برد را تقدیم می‌کنم به علی ضیا

ورزش > لیگ برتر – دروازه‌بان پرسپولیس بعد از کلین‌شیتی که در مسابقه با استقلال اهواز داشت از مسائل فنی و حاشیه‌ای مختلفی صحبت کرد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ سوشا مکانی بعد از پیروزی تیمش گفت: مشکل عدم گل‌زنی و عدم استفاده از موقعیت‌های خوب،  از فصل پیش همراه ما است و باید هر چه زود تر برطرف شود. آن‌ها بعد از گلی که خوردند چیزی برای از دست دادن نداشتند و ما در ضد حملات و حملات خود فرصت‌های خوبی برای گل‌زنی خلق کردیم. 

او گفت: من این برد را تقدیم می‌کنم به هواداران متعصب پرسپولیس،‌ به خصوص علی ضیا که یک پرسپولیسی متعب است. 

سوشا ادامه داد: در اکثر بازی‌ها مثل همین مسابقه است و موقعیت زیادی روی دروازه من خلق نمی‌شود. این به خاطر کار خوب تاکتیکی تیم است. تنها مشکل پرسپولیس همین است که نمی‌تواند از موقعیت‌هایش استفاده کند. 

مکانی در پایان گفت: این که مهدی طارمی چرا گل نمی‌زند در حیطه اختیارات من نیست. من در مورد خودم و مسائلی که به من محول شده صحبت می‌کنم. این مشکلی است که کادر فنی برطرف می‌کند.

پاسخی بگذارید