تاریخ: ۱۶:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
نام نویسنده: sobhan

داربی ساروی های لیگ دسته سوم فوتبال کشور عصر امروز با برتری عمرانی ها به پایان رسید . به گزارش مازند اسپرت ؛هفته پنجم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز شنبه ۳۰ آبان آغاز شد که در این روز یک دیدار برگزار شد که در آن دو نماینده از استان مازندران و شهر […]

17داربی ساروی های لیگ دسته سوم فوتبال کشور عصر امروز با برتری عمرانی ها به پایان رسید .

به گزارش مازند اسپرت ؛هفته پنجم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز شنبه ۳۰ آبان آغاز شد که در این روز یک دیدار برگزار شد که در آن دو نماینده از استان مازندران و شهر ساری در استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای این شهر به مصاف هم رفتند .

تیم های عمران شهرداری ساری و مقاومت نوین ساری عصر امروز از ساعت ۱۴:۱۵ به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار عمرانی ها موفق شدند داربی ساروی های لیگ سه را با نتیجه دو بر یک به سود خود به پایان برسانند .

در این دیدار گل های عمرانی ها توسط اصغر دانش و سید صالح انگاشته به ثمر رسید و تک گل مقاومتی ها هم توسط مهدی رضاییان زده شد .

 

عمرانی ها در این دیدار ابتدا با دو گل از حریف خود پیش افتادند اما در ادامه مقاومتی ها موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند .

در این دیدار پر برخورد ، بازیکنان عصبی مقاومت بارها با حرکات خشن بازیکنان عمران را مورد لطف خود قرار میدادند تا در نهایت قاضی این دیدار مجبور به اخراج یکی از بازیکنان مقاومتی شد و همچنین چند کارت زرد را به بازیکنان دو تیم داد .

 

 

پاسخی بگذارید