تاریخ: ۹:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
نام نویسنده: sobhan

دو تیم رئال مادرید و بارسلونا، امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، اولین حضور بنیتس در ال‌کلاسیکو در حالیست که تیمش در آمادگی کامل به سر نمی‌برد. رئال مادرید شاگردان رافا بنیتس، با وجود شروع بسیار خوب در لیگ، نتوانستند فرم خوبشان را حفظ کرده […]

دو تیم رئال مادرید و بارسلونا، امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، اولین حضور بنیتس در ال‌کلاسیکو در حالیست که تیمش در آمادگی کامل به سر نمی‌برد.


رئال مادرید

شاگردان رافا بنیتس، با وجود شروع بسیار خوب در لیگ، نتوانستند فرم خوبشان را حفظ کرده و کم کم دچار افت شدند. در حال حاضر آنها با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در رده ی دوم جدول قرار گرفته اند و انگیزه‌های ویژه ای برای این دیدار خانگی دارند.رئال پس از مدت‌ها، تمامی ستاره‌های خود را برای این دیدار در اختیار خواهد داشت. مشکل مصدومیت بیل و بنزما به طور کامل برطرف شده، راموس و خامس رودریگس نیز برای این بازی مشکلی ندارند و انتظار می‌رود که فیکس باشند. رئال در ۵ بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها، ۱ شکست، ۳ پیروزی و ۱ تساوی به دست آورده است. شکست آنها به دیدار پیشین مقابل سویا باز می‌گردد که ممکن است از لحاظ روحی این تیم را با مشکل روبرو کند.


بارسلونا

شاگردان لوئیس انریکه مارتینز با کسب ۲۷ امتیاز از ۱۱ بازی خود، در صدر جدول لالیگا قرار گرفته اند. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۱ شکست کسب کرده و در فرم خوبی قرار دارند. یکی از معضلات بارسا در این فصل، مصدومیت‌ها بود که البته مشکل بزرگ آنها برای این بازی حل شده است. لیونل مسی، پس از حدود ۲ماه، شرایط بازی کردن را پیدا کرده و احتمالا مقابل رئال بازی خواهد کرد ولی فیکس بودن او قطعی نیست. با این حال، رافینیا و داگلاس به دلیل مصدومیت قادر به همراهی آبی اناری ها نخواهند بود و احتمال غیبت ایوان راکیتیچ نیز وجود دارد. خاویر ماسکرانو، محرومیت ۳ جلسه ای اش را پشت سر گذاشته و در صورت غیبت راکیتیچ، در خط میانی به کار گرفته خواهد شد. در ۵ دیدار اخیر انجام شده بین دو تیم، سهم بارسلونا ۳ پیروزی و سهم رئال دو پیروزی بوده و نکته مثبت در این میان، مساوی نشدن بازی‌هاست.

ترکیب اصلی:

پیش بینی کاربران سایت Who Scored:

پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی ۳-۱ بارسلونا
احتمال پیروزی رئال: ۴۳ درصد
احتمال پیروزی بارسا: ۴۵ درصد

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید