تاریخ: ۹:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
نام نویسنده: sobhan

لوئیس فان‌خال، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که عدنان یانوزای، تصمیم اشتباهی گرفته که به دورتموند پیوسته است.     به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک ۲۰ ساله با قرارداد قرضی برای یک فصل راهی دورتموند شد ولی هنوز نتوانسته جایی در تیم توماس توخل برای خود دست و پا کند. فان‌خال عنوان کرد که او دوست داشت […]

لوئیس فان‌خال، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که عدنان یانوزای، تصمیم اشتباهی گرفته که به دورتموند پیوسته است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک ۲۰ ساله با قرارداد قرضی برای یک فصل راهی دورتموند شد ولی هنوز نتوانسته جایی در تیم توماس توخل برای خود دست و پا کند. فان‌خال عنوان کرد که او دوست داشت یانوزای به یک تیم کوچکتر لیگ برتری بپیوندد که برای فیکس بودن مشکل کمتری داشته باشد.
او گفت:” در باشگاهی مثل دورتموند، تمامی بازیکنان در سطح بالایی هستند. قبلا هم گفته بودم که این یک ریسک بزرگ است زیرا باید با بازیکنانی که سطح بالاتری از شما دارند رقابت کنید و کار آسانی نیست. مثل همینجا در یونایتد است. او باید با بازیکنانی که سطح بالاتری از خودش دارند رقابت کند. من می‌خواهم در تمامی بازی ها بازی کند و برای همین است که می‌‌خواستم در لیگ برتر بماند ولی او دورتمند را انتخاب کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه خواهد شد زیرا او در حال حاضر بازی نمی‌کند. مطمئنم که استعداد بازی کردن را دارد ولی باید چیزهای زیادی یاد بگیرد. استعداد مهم است ولی شخصیت برای پرورش استعداد بسیار مهم‌تر است و او می‌تواند این موضوع را یاد بگیرد.”
منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید