تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
نام نویسنده: sobhan

رئالی ها امشب برای پیروزی در ال کلاسیکو نه تنها به درخشش ستاره های هجومی شان، که به واکنش های دیدنی کیلور ناواس هم امید بسته اند.         به گزارش “مازنداسپرت“، ناواس آخرین بار در لیگ قهرمانان مقابل پاری سن ژرمن برای رئال به میدان رفت و آخرین بازی خانگی اش در […]

رئالی ها امشب برای پیروزی در ال کلاسیکو نه تنها به درخشش ستاره های هجومی شان، که به واکنش های دیدنی کیلور ناواس هم امید بسته اند.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ناواس آخرین بار در لیگ قهرمانان مقابل پاری سن ژرمن برای رئال به میدان رفت و آخرین بازی خانگی اش در لالیگا به پیروزی ۳-۰ ماه گذشته مقابل لوانته برمی گردد. او در هیچ یک از این دو دیدار گل نخورد تا آمار کلین شیت هایش در سانتیاگو برنابئو از ۱۵ ژانویه ۲۰۱۵ را به ۸۴۷ دقیقه برساند. او آخرین بار در تساوی ۲-۲ مقابل اتلتیکو مادرید در کوپا دل ری، دروازه اش در برنابئو توسط فرناندو تورس باز شد.
پس از آن، در ۹ دیدار در برنابئو، در لالیگا و چمپیونزلیگ، دروازه ناواس باز نشد؛ رکورد ۸۷۴ دقیقه گل نخوردن او، بهترین رکورد دروازه بان های تاریخ رئال است. پس از او، خوان آلونسو با ۷۰۳ دقیقه (بین سپتامبر ۱۹۵۸ تا ژانویه ۱۹۵۹) و بتانکورت با ۶۹۰ دقیقه (بین مارس تا اکتبر ۱۹۶۵) قرار دارند.
تنها گلی که رئال مادرید در این فصل در سانتیاگو برنابئو دریافت کرد را جانشین ناواس، کیکو کاسیاس در دیدار مقابل لاس پالماس از هرنان سانتانا خورد.
ناواس به طور متوسط در هر دیدار این فصل لالیگا، ۳ بار دروازه تیمش را نجات داده و در ۹ دیداری که او به میدان رفته، رئال ۸ پیروزی و یک تساوی داشته است.
البته او کار دشواری برای ادامه روند بسته نگه داشتن دروازه اش مقابل مثلث MSN دارد. نیمار و لوئیس سوارز همه۱۷ گل اخیر بارسا در لالیگا را به ثمر رسانده اند. ضمن اینکه بارسا در ۱۵ دیدار خارج از خانه اخیرش، حداقل یک گل به ثمر رساند. آخرین باری که آنها نتوانستند در خارج از نوکمپ گلزنی کنند، به شکست ۱-۰ مقابل رئال سوسیداد درآنوئتا برمی گردد.
منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید