تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
نام نویسنده: sobhan

گلزن اول این روزهای استقلال همچنان اهداف بلندپروازانه‌ای دارد و مدعی است باید شرایط بهتری در این تیم پیدا کند.     به گزارش “مازنداسپرت“، جابر انصاری مهاجم تبریزی استقلال در اولین فصل حضورش در این تیم توانسته انتظارات را برآورده کند. گلزنی در ۴ بازی متوالی اخیر باعث شده محبوبیت او نزد طرفداران پرشمار […]

گلزن اول این روزهای استقلال همچنان اهداف بلندپروازانه‌ای دارد و مدعی است باید شرایط بهتری در این تیم پیدا کند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، جابر انصاری مهاجم تبریزی استقلال در اولین فصل حضورش در این تیم توانسته انتظارات را برآورده کند. گلزنی در ۴ بازی متوالی اخیر باعث شده محبوبیت او نزد طرفداران پرشمار استقلال بیش از پیش شود. انصاری که در هفته‌های گذشته سعی کرده کمتر در رسانه‌ها حضور داشته باشد، بعد از بازی با فولاد با ابراز رضایت از برد تیمش و تثبیت صدرنشینی مدعی شد گلی که به ثمر رساند، ثمره تلاش تمام مجموعه تیم بود و او باید این زحمات را به نتیجه می‌رساند.

انصاری با بیان اینکه هنوز راه دشواری پیش رو دارد مدعی شد باید عملکرد بهتری از خود در استقلال نشان دهد. او با بیان این مطلب افزود: خدا را شکر وضعیت خوبی در تیم دارم و رفته رفته با همه بچه‌ها هماهنگ شدم اما تلاشم این است که بهتر از این شوم و بیشتر به استقلال و موفقیت هایش کمک کنم. خدا را شکر از بازی دشوار با فولاد سربلند خارج شدیم و امیدوار این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم. انصافا فولاد تیم خوبی بود که جایگاهش اینجای جدول نیست و مطمئن باشید به زودی به جایگاه اصلی خود برمی‌گردد.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید