تاریخ: ۱۹:۲۶ :: ۱۳۹۳/۱۱/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سایت مرجع خبری ورزش استان مازندران بعنوان یکی از پربیننده ترین سایتهای ورزشی در استان مازندران، به مدد بازدید بسیار بالای روزانه، ورودی های زیاد از سایت های جستجو مانند گوگل و نیز هواداران بیشماری که هر روز به سایت محبوب خود مراجعه می کنند، در سطح استان مازندران بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و […]

سایت مرجع خبری ورزش استان مازندران بعنوان یکی از پربیننده ترین سایتهای ورزشی در استان مازندران، به مدد بازدید بسیار بالای روزانه، ورودی های زیاد از سایت های جستجو مانند گوگل و نیز هواداران بیشماری که هر روز به سایت محبوب خود مراجعه می کنند، در سطح استان مازندران بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و رو به رشد مطرح می باشد و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل  کشور را به خود جذب کند.

 

 

رتبه وب سایت مرجع خبری ورزش استان مازندران  از دید سایت Google رنک ۱ می باشد که نشان دهنده بازدید بالای سایت و نیز اعتبار خوب آن از دید و سایت معتبر گوگل می باشد.

 

جهت نمایش تبلیغات خود در سایت مرجع خبری ورزش استان مازندران در  با شماره ۰۹۳۷۵۹۱۹۱۷۱ و یا پست الکترونیکی mazandsport@yahoo.com تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

قوانین

 

 

 

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

 

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت مازند اسپرت باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت مازنداسپرت هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

 

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

 

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم

 

نحوه تبیلیغات :

 

 

سه نوع تبلیغات در مرجع خبری ورزش استان مازندران وجود دارد :

 

 

نوع اول – تبلیغات گوشه سایت که فقط در صفحه اصلی سایت نمایش داده خواهد شد که ماهیانه ۷۰۰۰۰ تومان خواهد بود.

 

نوع دوم – تبلیغات زیر هر خبر یعنی تبلیغات شما بعد هر خبر به صورت فلش یا گیف قرار خواهد گرفت و هر بازدید کننده تبلیغ شما را خواهد دید.که هزینه تبلیغات زیر هر خبر ماهیانه ۱۲۰۰۰۰ تومان است.

 

نوع سوم – در این نوع تبلیغ که بهترین نوع تبلیغات در مرجع خبری مازند اسپرت است و بنده هم به اکثر دوستان این تبلیغ را سفارش میکنم این است که تبلیغات بر روی جلیغه خبرنگاران و عکاسان است که به علت حضور خبرنگاران و عکاسان در محافل ورزشی که حداقل دو سه هزار نفر در آنجا حضور دارند میتواند تبلیغات خوبی برای شما که قصد تبلیغات دارید خواهد بود به دلیل اینکه گروه خبری مازند اسپرت در تمامی شهرهای استان مازندران نیروی قوی ای دارد و تبلیغات شما در سطح استان مازندران به نمایش در خواهد آمد / هزینه مربوط به این نوع تبلیغات ماهانه ۵۰۰۰۰۰ تومان خواهد بود که علاوه بر اینکه تبیلغات شما بر روی جلیغه خبرنگاران مازند اسپرت قرار خواهد گرفت بلکه تبلیغات شما به صورت رایگان گوشه سایت و زیر هر خبر هم قرار خواهد گرفت.

پاسخی بگذارید