تاریخ: ۷:۳۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
نام نویسنده: sobhan

گلایه کروش از کسی که می گوید خبر سرطانش را منتشر کرده! ورزش > فوتبال ملی – سرمربی تیم ملی به شدت از دستی یکی از مسئولان بلندپایه فدراسیون فوتبال ناراحت است. به گزارش مازند اسپرت ؛ کارلوس کروش به شدت گلایه دارد، از انتشار خبر ابتلایش به سرطان. او بعد از بازگشت به ایران، خیلی خودش […]

گلایه کروش از کسی که می گوید خبر سرطانش را منتشر کرده!

ورزش > فوتبال ملی – سرمربی تیم ملی به شدت از دستی یکی از مسئولان بلندپایه فدراسیون فوتبال ناراحت است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ کارلوس کروش به شدت گلایه دارد، از انتشار خبر ابتلایش به سرطان. او بعد از بازگشت به ایران، خیلی خودش را کنترل کرد تا در این باره حرفی نزند. در جلسه ای که با کفاشیان هم داشت، رو به او گفت: «به احترام شما چیزی نگفتم چون قول داده ام مصاحبه نکنم ولی توقع دارید در این شرایط سکوت کنم؟ مشخص شد که مشکل مصاحبه های من نبودند؟» 

کروش در این جلسه به شدت گلایه کرد که چرا چنین اخباری برایش درست می کنند تا خانواده اش نگران باشد. آنها که کارلوس را می شناسند می دانند او روی انتشار مسایل خانوادگی اش بسیار حساس است. دوست ندارد کسی چیزی درباره زندگی اش بداند؛ حتی اگر مریض باشد. کروش در ماههای که با دل دردهای شدید روبرو بود، مقابل دوربین می نشست و یک بار هم نمی گفت مریض است. او می توانست مریضی اش را یک وسیله کند و برای مبحبویتش از آن استفاده کند ولی مسایل شخصی زندگش اش را بیان نکرد. حتی وقتی همسر سابقش مرد و او در لیسبون بود، به کفاشیان گفت هیچکس نباید این خبر را بفهمد. حالا پس از انتشار خبری درباره ابتلای او به سرطان و تاکید همه بر روی سالم بودنش، پیداست که از همه می خواهد به او بگویند چه کسی مقصر است. شنیده می شود دلخوری اصلی کروش بابت انتشار این خبر از مهدی تاج رئیس سازمان لیگ است. چون اولا شایعه شد که او در جریان انتشار خبر بوده و دوما خبر در جایی منتشر شد که تاج مالک آن است. به همین خاطر کروش به شدت از رئیس سازمان لیگ دلخور شده و حتی از کفاشیان خواسته تا این موضوع را پیگیری کند.

پاسخی بگذارید