تاریخ: ۹:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

جلسه سازمان لیگ بوکس امروز با حضور دبیر فدراسیون، مسئول سازمان لیگ و نمایندگان هیات‌ها برگزار و زمان استارت لیگ برتر بوکس مشخص شد.   به گزارش “مازنداسپرت” ،‌ جلسه سازمان لیگ فدراسیون بوکس امروز(سه‌شنبه) با حضور علی دانشمند فرد(دبیر فدراسیون)، فریبرز شمس(مسؤل سازمان لیگ) و نمایندگان هیات استان‌ها در فدراسیون بوکس کشورمان برگزار شد. […]

جلسه سازمان لیگ بوکس امروز با حضور دبیر فدراسیون، مسئول سازمان لیگ و نمایندگان هیات‌ها برگزار و زمان استارت لیگ برتر بوکس مشخص شد.

 

به گزارش “مازنداسپرت” ،‌ جلسه سازمان لیگ فدراسیون بوکس امروز(سه‌شنبه) با حضور علی دانشمند فرد(دبیر فدراسیون)، فریبرز شمس(مسؤل سازمان لیگ) و نمایندگان هیات استان‌ها در فدراسیون بوکس کشورمان برگزار شد. در پایان این جلسه مقرر شد تا مسابقات در ۲۱ آبان ماه جاری به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

همچنین استان های کرمانشاه، خوزستان، مازندران، کردستان، سیستان و بلوچستان، اصفهان، گیلان، آذربایجان غربی و توابع تهران تا کنون برای حضور در لیگ اعلام آمادگی کرده‌اند.

طبق صحبت‌های رئیس سازمان لیگ،‌ باید برای پخش هر مسابقه از طریق تلویزیون ۹ میلیون تومان هزینه به صدا و سیما پرداخت شود که این مبلغ به سه قسمت تقسیم شده است. برای تامین این ۹ میلیون تومان هر تیم باید مبلغ ۳ میلیون و فدراسیون نیز ۳ میلیون تومان پرداخت کند تا این رقابت‌ها به صورت پخش مستقیم در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید