تاریخ: ۱۵:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
نام نویسنده: sobhan

پدیده که ۱۰ نفره شده بود با وجود فشار شدید راه‌آهن موفق شد از تک گل نیمه اول دفاع کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، شاگردان مهاجری بعد از چند هفته ناکامی با پیروزی شیرین مقابل راه‌آهن تا رده هشتم جدول بالا آمدند. راه‌آهن با همان ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم ماند و شرایطش بحرانی‌تر شد. […]

پدیده که ۱۰ نفره شده بود با وجود فشار شدید راه‌آهن موفق شد از تک گل نیمه اول دفاع کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، شاگردان مهاجری بعد از چند هفته ناکامی با پیروزی شیرین مقابل راه‌آهن تا رده هشتم جدول بالا آمدند. راه‌آهن با همان ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم ماند و شرایطش بحرانی‌تر شد.

ساعت :۱۴:۴۵ ، ورزشگاه  ثامن تماشاگر: ۳۰۰ نفر
داور :امید سعید فر

پدیده:
 علیرضا حیدری، محمدحسین مرادمند، ایگور پراهیچ، مسعود نظرزاده، رضا ناصحی، میثم نقی زاده، میلاد غریبی( ۶۲ کریم احمدی)، حسین بادامکی، محسن یوسفی(رضایی ۹۰)، مهدی خیری و محمد علی مردانی(۶۷-معین عباسیان)
سرمربی:رضا مهاجری

راه آهن:
ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی(۶۰ سیامک کوهنورد)، ابراهیم کریمی، کاظم برجلو(۶۰ امین منوچهری)، احمد مهدی زاده، بهادر عبدی، حمیدرضا دیوسالار، مهرداد محمدی، میلاد محمدی، حسین خیری(حسین کریمی ۷۸) و سباستین استرندال
سرمربی:مهدی تارتار

اخطار:

ایگور پراهیچ(۵۰) – ناصحی((۴۵)۸۵) از پدیده

شرح گل

(۱-۰)پدیده: در حالی که بازی هنوز گرم نشده و۲ تیم در حال ارزیابی هم بودند میزبان روی یک موقعیت باد آورده گل اول تیمش را به ثمررساند تا اولین گل جمعه متعلق به مشهدی ها باشد.

شرح بازی:

پدیده در نیمه اول با ارسال پاسهای عمقی توانست گل بزند وبا این گل زود هنگام نیمه اول را با برد به پایان رساند هرچند نیمه اول بسیار کم افت وخیز بود،در نیمه دوم راه آهن برای جبران گل خورده با تمام توان به میدان آمد وبی  هیچ تردید در این نیمه صاحب توپ ومیدان بود اما ضد حملات پدیده که با نفرات تند وتیزی مثل غریبی وعلیمردانی توام بود باعث میشد که راه آهنی ها بی مهابا به دروازه پدیده نتازند،راه آهن میتوانست روی یک تکل از پشت بخت بیشتری برای موفقیت داشته باشد،ناصحبی اخراج شد وضربه مهرداد محمدی به دیرک دروازه برخورد کرد وسر انجام این پدیده بود که با یک برد از یک گل زود هنگام ۱۶ امتیازی شد واز راه آهن ۶ امتیاز فاصله گرفت.


بهترین بازیکن:
محمد علیمردانی مهاجم ۲۰ ساله پدیده در اولین بازی با پیراهن تیمش موفق به گلزنی شد تا موثرترین بازیکن میدان باشد. حسین بادامکی هافبک باتجربه پدیده هم خوب کار کرد.
اتفاق ویژه: مهرداد و میلاد محمدی بعد از حضور در برنامه نود از گلزنی وامانده‌اند. این در حالی است که مهرداد می‌توانست با گلزنی در این بازی از طارمی و بیت‌سعید جدا شود. در این بازی میلاد محمدی هم یک بار تیر دروازه حریف را لرزاند.

دقایق حساس:

۴۸: کاشته محسن یوسفی  از ۳۰ متری زوزه کشان از کنار دروازه راه آهن خارج رفت
۵۶: شوت خوب میلاد غریبی را گلر تیم راه آهن به سختی از زیر تاق در آورد.
۶۰: فرصت عالی برای پدیده،علیمردانی در شش قدم ودر شرایطی ایده آل توپ سرگردان را به بالای دروازه ننزیچ وراه آهن زد
دقیقه  ۸۴: رضا ناصحی در شرایط تک به تک امین منوچهری را پشت محوطه جریمه پدیده سرنگون کرد تا با کارت داور از زمین اخراج شود و تیمش را ۱۰ نفره کند.
۸۶: مهرداد محمدی ضربه کاشته را به زیبایی نواخت وتوپ بعد از برخورد با دیرک افقی به خارج رفت تا بهترین بخت تیم راه آهن هدر رود.
۸۷: پدیده از انجام تعویض سوم منصرف شد قرار بود مهرداد رضایی جای محسن یوسفی وارد زمین شود.
۸۸: داور چهارم تذکر شدید به نیمکت نشینان پدیده داد که در این لظات مدام در حال اعتراض بودند.
۹۰: اعلام ۳ دقیقه وقت اضافه برای این بازی اعلام شد.
۹۰+۲: فشار شدید راه آهن ها روی دروازه پدیده ادامه دارد.
۹۰+۳: پاس منوچهری در شرایط عالی به محمدی رسید ولی محمودی سایه توپ را زد.

حاشیه

*در ابتدای بازی علیرضا حیدری، میثم نقی زاده ،بادامکی و رضا ناصحی به سمت نیمکت راه آهن رفته و با اعضای نیمکت و به خصوص مهدی تارتار خوش و بش کردند و مهدی جعفر پور هم به صورت نصفه و نیمه و از فاصله دور از مهاجری برای حضور در میدان رخصت گرفت.
*بازیکنان ۲ تیم با همراه داشتن یک جلد کتاب به میدان  آمده اند تا با هماهنگی بین هیئت فوتبال مشهد واداره کتابخانه های عمومی استان ،کتابها را به صورت نمادین به این اداره تقدیم کنند.
*ضمنا مسئول اداره کتابخانه های عمومی کارت عضویت در همه کتابخانه های عمومی را به حسین بادامکی به نمایندگی از بازیکنان ۲ تیم اهدا کند،این ۲ نمایش فرهنگی به علت در پیش بودن هفته کتاب وکتاب خوانی است.
*علیرغم رایگان اعلام شدن بلیت بازی ۲ تیم در استادیوم ثامن تا شروع بازی استقبال قابل توجهی به عمل آمده وتنها ۳۰۰ تماشاگر در ورزشگاه هستند این در حالی است که سال گذشته پدیده برای اکثر بازیهایش بیش از ۳ هزار تماشاگر داشت.
*محمود خمیسی ویونس شاکری مصدوم  در کنار روشنگر که مشکل حقوقی  شخصی دارد و نمیتواند بازی کند از روی سکوها بازی را پی میگیرند.
*تماشاگران تیم پدیده با شعار  پدیده با غیرت تیم خود را تشویق میکنند،این از زمانی بود که پدیده گل اول را در دقیقه ۴ زد.
*بعد از زدن گل ،علیمردانی گلزن بازی به سمت نیمکت رفت وپیراهن شماره ۱۷ بازیکن تیمش یعنی ابوالحسن جعفری را که مصدوم واز ترکیب تیم خارج شده را در هوا تکان داد.علیمردانی جانشین جعفری در ترکیب ثابت این تیم شده است.
*در دقیقه ۶۹ اعتراض های پیاپی رضا مهاجری به سوت های داور  ومتعاقب آن تشویق او توسط تماشاگران تیم مشهدی
*رضا ناصحی به علت تکل از پشت روی امین منوچهری که فرصت تک به تک را از راه آهن گرفت اخراج شد.
* کادرفنی پدیده پس از اخراج ناصحی اعتراض شدیدی را متوجه کمک داور اول این بازی کردند.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید