تاریخ: ۱۰:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

ویسنته دلبوسکه، سرمربی اسپانیا پس از لغو دیدار تیمش مقابل بلژیک در بروکسل به دلیل تهدید‌های تروریستی عنوان کرد که او و شاگردانش از این تهدید ها ترسی نداشته اند.       به گزارش “مازنداسپرت“، جمعه شب حملاتی تروریستی در پاریس انجام شد که منجر به کشته شدن ۱۲۹ نفر و جراحت شدید ۱۰۰ […]

ویسنته دلبوسکه، سرمربی اسپانیا پس از لغو دیدار تیمش مقابل بلژیک در بروکسل به دلیل تهدید‌های تروریستی عنوان کرد که او و شاگردانش از این تهدید ها ترسی نداشته اند.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، جمعه شب حملاتی تروریستی در پاریس انجام شد که منجر به کشته شدن ۱۲۹ نفر و جراحت شدید ۱۰۰ نفر شد. دو تیم قرار بود امروز به مصاف یکدیگر بروند که پس از تهدید‌های تروریستی، این دیدار لغو شد. حال دلبوسکه عنوان کرد این تهدید‌ها ترسی در او و شاگردانش ایجاد نکرده است.

او گفت:” دقیقا نمی‌دانیم به چه علت بازی لغو شد. منتظر شروع آن بودیم. آخرین بازی سال برای ما بود و خیلی دوست داشتیم در آن حضور داشته باشیم ولی اقدامات امنیتی خیلی قوی بود. حالا نترسیده ایم. در هتل آرام هستیم و مشکلی نیست. به خوبی تمرین کرده ایم، برای بازی مثل دیگر بازی‌ها آماده بودیم ولی مقامات نتوانستند امنیت بازی را تضمین کنند.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید