تاریخ: ۸:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ روز نخست رقابت‌های دسته برتر تنیس روی میز با صدرنشینی نیما عالمیان به پایان رسید. به گزارش مازند اسپرت ؛ این مسابقات که قرار بود با حضور ۱۲ بازیکن برگزار شود با غیبت نوشاد عالمیان بدلیل مصدومیت دستش با شرکت ۱۱ بازیکن آغاز شد. در پایان روز نخست که بازیکنان در ۸ […]

nimaaaaمازند اسپرت ؛ روز نخست رقابت‌های دسته برتر تنیس روی میز با صدرنشینی نیما عالمیان به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت ؛ این مسابقات که قرار بود با حضور ۱۲ بازیکن برگزار شود با غیبت نوشاد عالمیان بدلیل مصدومیت دستش با شرکت ۱۱ بازیکن آغاز شد.

در پایان روز نخست که بازیکنان در ۸ دور به رقابت پرداختند، نیما عالمیان با هفت پیروزی و بدون باخت در صدر قرار دارد. میدیا لطف الله نسبی و محمدرضا اخلاق پسند هر کدام با ۵ برد و ۲ باخت در تعقیب نیما هستند. مهران احدی با ۵ برد و ۳ باخت، افشین نوروزی و محمد اصل مند هر کدام با ۴ برد و ۳ باخت در رده های بعدی قرار دارند.

پوریا عمرانی با ۳ برد و ۵ باخت، واحد مالمیری و محمد فرقدانی هر کدام با ۲ برد و ۵ باخت، عارف احمدی فر ۲ برد و ۶ باخت و احمدرضا عبادی پور با ۷ باخت روز نخست را به پایان بردند.

سه دور مسابقه باقی مانده صبح فردا برگزار می شود و در پایان ۸ بازیکن برتر به رقابت های انتخابی تیم ملی که ۳۰ آبان برگزار می شود، راه می‌یابند.

پاسخی بگذارید