تاریخ: ۸:۰۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا می‌گوید مبلغ قرارداد بازیکنان تیمش بالا نیست و آنها از روی عشق و علاقه تصمیم به بازی در لیگ گرفتند. به گزارش مازند اسپرت ؛ نسرین خزانی درباره همکاری با سایپا برای حضور در لیگ برتر والیبال بانوان گفت: با توجه به اینکه فدراسیون اعلام کرد تیم‌های […]

مازند اسپرت ؛ سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا می‌گوید مبلغ قرارداد بازیکنان تیمش بالا نیست و آنها از روی عشق و علاقه تصمیم به بازی در لیگ گرفتند.

خبرگزاری فارس: خزانی: قرارداد بازیکنان ما بیشتر از 4 میلیون نیست/بازیکنان جوان هم روزی مهره تاثیر‌گذار می‌شوند

به گزارش مازند اسپرت ؛ نسرین خزانی درباره همکاری با سایپا برای حضور در لیگ برتر والیبال بانوان گفت: با توجه به اینکه فدراسیون اعلام کرد تیم‌های مردان اگر در لیگ بانوان همکاری کنند از پرداخت مالیات معاف می‌شوند سایپا تصمیم گرفت تیمداری کند. سایپا چند گزینه برای مربیگری داشت و در نهایت نیز مرا انتخاب کردند.

وی افزود: در این چند سال با شاگردانم سالن اجاره کرده و تمرین می‌کردیم، به همین دلیل وقتی قرار شد با سایپا همکاری کنم آمادگی داشتم. شاگردانم نیز وقتی شنیدند قرار است سایپا تیم بدهد اعلام آمادگی کردند و من ۱۲ بازیکن از شاگردان خودم و ۵ بازیکن نیز از بیرون گرفتم. از بازیکنان ملی هم احتمال دارد اگر با سودابه باقرپور به تفاهم برسیم از او استفاده کنیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در پاسخ به این سوال که با بازیکنانی جوان رقابت با تیم‌هایی مانند گاز، ذوب‌آهن و دانشگاه آزاد سخت نیست، اظهار داشت: بالاخره بازیکنان جوان هم روزی مهره می‌شوند. البته این تیم‌هایی که اسم بردید تجربه بیشتری نسبت به بازیکنان ما دارند و با یک بازی منطقی می‌توان نتیجه لازم را گرفت. شاید مقابل این تیم‌ها ببازیم، اما تلاش ما این است نتیجه آبرومندانه باشد.

خزانی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه قرارداد سایپا با بازیکنان خوب است یا خیر، تصریح کرد: رقم قرارداد بازیکنان اصلا بالا نیست. سایپا مجموع پولی که در اختیار ما گذاشته بسیار پایین است، اما چون هم من و هم شاگردانم دوست داشتیم در لیگ باشیم پذیرفتیم. قرارداد بازیکنان ما به بیش از ۴-۳ میلیون تومان نمی‌رسد.

وی درباره نخستین بازی تیمش مقابل برق شیراز، عنوان کرد: من بیشتر بازیکنان این تیم را می‌شناسم، اما تعداد زیادی از بازیکنانم برای نخستین بار در لیگ برتر حضور دارند و شناخت زیادی از شرایط بازی حریف ندارند.

به گزارش فارس، لیگ برتر والیبال بانوان از ۵ آذر آغاز می‌شود.

پاسخی بگذارید