تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ از ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی نشست هماهنگی دیدار گوام برابر ایران تحت تاثیر مشکل در صدور ویزای ۳ بازیکن و دو نفر از تدارکات تیم ملی ایران برگزار شد. به گزارش مازند اسپرت ؛ در ابتدای این نشست، افشین پیروانی مدیر تیم ملی ایران با اعتراض شدید نسبت به کارشکنی‌های […]

مازند اسپرت ؛ از ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی نشست هماهنگی دیدار گوام برابر ایران تحت تاثیر مشکل در صدور ویزای ۳ بازیکن و دو نفر از تدارکات تیم ملی ایران برگزار شد.

خبرگزاری فارس: پیروانی: رفتار گوام جوانمردانه نبود/ برای فیفا و AFC متأسفم

به گزارش مازند اسپرت ؛ در ابتدای این نشست، افشین پیروانی مدیر تیم ملی ایران با اعتراض شدید نسبت به کارشکنی‌های انجام گرفته و صادر نشدن ویزای چند بازیکن تیم ملی ایران قصد ترک جلسه را داشت که با درخواست ناظر بازی و همچنین عذرخواهی نماینده فدراسیون فوتبال گوام به نشست بازگشت اما در ادامه اعتراض فدراسیون فوتبال ایران را به صورت کتبی و شفاهی به نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال گوام ابلاغ کرد.

او اظهار داشت: رفتاری که صورت گرفت به هیچ وجه جوانمردانه نبود. ما نتوانستیم بهترین دروازه بانمان را که سابقه بازی در جام جهانی دارد یا گلزنمان در بازی قبل را به همراه داشته باشیم. ما به خاطر مشکل ویزا کاپیتانمان را در بازی برابر ترکمنستان در اختیار نداشتیم. تیم ملی ایران نتوانست در این سفر دو نفر از اعضای تیم تدارکاتش را به همراه داشته باشد. من برای فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و گوام متاسفم که همکاری لازم را با ما انجام ندادند و باعث شدند نتوانیم با تیم کاملمان به اینجا سفر کنیم.

پس از اعتراض پیروانی به این اتفاقات، او نامه کتبی شکایت ایران به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا را تقدیم ناظر بازی کرد.

بعد از این توضیحات، ناظر بازی با پذیرش اعتراضهای ایران از مدیر تیم ملی خواست با آرامش بر روی بازی فردا تمرکز کنند و از راههای موجود این اعتراض را پیگیری کنند.

نماینده ارشد فدراسیون فوتبال گوام هم با ابراز تاسف از اتفاق رخ داده از نمایندگان ایران عذرخواهی کرد.

پاسخی بگذارید