تاریخ: ۷:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ کاپیتان تیم ملی گوام حضور تیم ایران در این کشور را رویایی محقق شده عنوان کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ جیسون کالنیف کاپیتان تیم گوام هم در این نشست خبری با تشکر از تیم ایران و کی روش برای سفر به این کشور گفت: میزبانی از تیم سطح جهانی همچون ایران […]

مازند اسپرت ؛ کاپیتان تیم ملی گوام حضور تیم ایران در این کشور را رویایی محقق شده عنوان کرد.

خبرگزاری فارس: رویای ما برای حضور ایران در اینجا محقق شد/درون زمین شاهد جنگ خواهید بود!

به گزارش مازند اسپرت ؛ جیسون کالنیف کاپیتان تیم گوام هم در این نشست خبری با تشکر از تیم ایران و کی روش برای سفر به این کشور گفت: میزبانی از تیم سطح جهانی همچون ایران افتخار بزرگی است. امیدواریم که در بازی فردا نتیجه بدی که در بازی رفت کسب کردیم را جبران کنیم. اگر هواداران حضور پیدا کنند مطمئنا از بازی درجه یکی که دو تیم ارائه می کنند، لذت خواهند برد و امیدواریم که همه تماشاگران از بازی فردا استفاده کنند.

وی درباره رویارویی با ایران  هم گفت: بسیار خوشحالیم و حتی فکر نمی کردیم که روزی در اینجا میزبان تیمی چون ایران باشیم. این رویایی بوده که به واقعیت پیوسته است. باور کنید که درون زمین جنگ خواهد بود چرا که در آخر یازده بازیکن مقابل یازده بازیکن بازی می کنند و ما در بازی تا آخرین لحظه تلاش می کنیم.

کالنیف درباره غیبت “ای جی” بازیکن گالکسی آمریکا در این بازی گفت: نبودن او سخت خواهد بود اما ما مقابل ترکمنستان هم بدون او بازی کردیم و فردا تلاش می کنیم به عنوان تیمی متحد بهترین عملکردمان را ارائه کنیم.

پاسخی بگذارید