تاریخ: ۸:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ۸۱ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی در چهار ماه نخست امسال توسط ورزشکاران مازندرانی در معیت تیم‌های ملی کسب شده است. به گزارش مازند اسپرت ؛ حبیب حسین‌زادگان با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در رقابت‌های برون‌مرزی تصریح کرد: ورزشکاران مازندرانی در چهار ماه نخست سال ۹۴ در تیم‌های […]

012021مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ۸۱ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی در چهار ماه نخست امسال توسط ورزشکاران مازندرانی در معیت تیم‌های ملی کسب شده است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ حبیب حسین‌زادگان با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در رقابت‌های برون‌مرزی تصریح کرد: ورزشکاران مازندرانی در چهار ماه نخست سال ۹۴ در تیم‌های مختلف ملی موفق به کسب ۸۱ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی شدند که تاکنون کسب این مدال‌های رنگارنگ در طول ورزش مازندران بی‌نظیر بود.

 

وی اذعان داشت: از این مدال‌های کسب شده ۳۴ مدال طلا، ۱۶ مدال نقره و ۱۱ مدال برنز توسط ورزشکاران مازندرانی در نتایج انفرادی به دست آمد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: همچنین ۱۵ مدال طلا در نتایج تیمی، چهار مدال نقره تیمی و یک مدال برنز نیز توسط ورزشکاران مازندرانی در ترکیب تیم‌های ملی کسب شد.

 

حسین‌زادگان افزود: از این تعداد مدال‌های کسب شده ۱۳ مدال انفرادی و تیمی توسط بانوان ورزشکار مازندرانی در مسابقات جهانی،آسیایی و بین‌المللی به دست آمد.

 

پاسخی بگذارید