تاریخ: ۷:۲۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛سرمربی تیم والیبال متین صالحین ورامین گفت: پیش از دیدار با بانک سرمایه فکر نمی‌کردم بتوانیم این تیم را با حساب ۳ بر صفر شکست دهیم. به گزارش مازند اسپرت ؛محمد ترکاشوند درمورد پیروزی ۳ بر صفر برابر بانک سرمایه در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی قشنگی […]

مازند اسپرت ؛سرمربی تیم والیبال متین صالحین ورامین گفت: پیش از دیدار با بانک سرمایه فکر نمی‌کردم بتوانیم این تیم را با حساب ۳ بر صفر شکست دهیم.

خبرگزاری فارس: ترکاشوند: فکر نمی‌کردم 3 بر صفر بانک سرمایه را شکست دهیم/ بازیکنان حرف گوش‌کنی دارم

به گزارش مازند اسپرت ؛محمد ترکاشوند درمورد پیروزی ۳ بر صفر برابر بانک سرمایه در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی قشنگی بود و هر دو تیم خوب بازی کردند. بعد از ۵ هفته ما هم از حریف شناخت داشتیم و آنها را خوب آنالیز کرده بودیم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که با روحیه و تاکتیک‌پذیر بازی کردند. شاگردانم هر چه را که به آنها گفته بودم در زمین اجرا کردند.

وی ادامه داد: اینکه یک مربی بازیکنانی داشته باشد که چه در داخل و چه در خارج از زمین حرف گوش می‌کنند خیلی خوشحال کننده است. بازیکنانم انگیزه بالایی داشتند و موفق شدند بانک سرمایه را شکست دهند. این پیروزی را به مردم ورامین و بازیکنانم خوبم تبریم می‌گویم. آنها زحمت کشدند و مزد زحمات‌شان را گرفتند، اما کارمان همین‌جا تمام نمی‌شود و نباید با دو پیروزی مغرور شویم. ۴ ماه لیگ داریم که روزهای خوب و بدی را در آن تجربه خواهیم کرد. باید حرفه‌ای فکر کنیم، یعنی اگر مغرور شویم و با ۲ برد کار را تمام شده بدانیم نمی‌توانیم موفق باشیم.

سرمربی تیم والیبال متین صالحین ورامین با بیان اینکه فکر نمی‌کردم ۳ بر صفر بتوانیم بانک سرمایه را شکست دهیم، خاطرنشان کرد: بعد از اینکه در ست اول روحیه جنگدگی بالایی از بازیکنانم دیدم حدس می‌زدم که بتوانیم ۳ بر صفر پیروز شویم. چون در بازی‌های قبلی وقتی بازیکنانم دو ست را می‌بردند و بازی را رها می‌کردند کمی نگران شدم، اما این بار توانستیم قاطعانه در ۳ ست حریف خود را مغلوب کنیم.

ترکاشوند درمورد اینکه متین صالحین ورامین تاکنون دو مدعی اصلی قهرمانی یعنی شهرداری ارومیه و بانک سرمایه را شکست داده است، عنوان کرد: کارمان سخت است و حالا توقعات هم از ما بالا می‌رود، اما همه باید واقعیت را ببینند. هر تیمی در لیگ بازی خوب و بد دارد؛ ما هم ممکن است در ادامه راه روز بد داشته باشیم و این از جذابیت‌های والیبال است. نمی‌شود یک تیم بیاید و تمام تیم‌ها را شکست دهد. لیگ طولانی است و بدن بازیکنان افت و خیز زیاد دارد و این موضوع می‌تواند برای هر تیمی دردسر ساز باشد.

پاسخی بگذارید