تاریخ: ۷:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ در حالی‌که ماه‌ها از معرفی علیرضا حیدری به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی به وزارت ورزش و جوانان می‌گذرد، اما همچنان خبری از صدور حکم برای او نیست. به گزارش مازند اسپرت ؛مدت زیادی از معرفی علیرضا حیدری به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی به وزارت ورزش و جوانان می‌گذرد و در […]

مازند اسپرت ؛ در حالی‌که ماه‌ها از معرفی علیرضا حیدری به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی به وزارت ورزش و جوانان می‌گذرد، اما همچنان خبری از صدور حکم برای او نیست.

خبرگزاری فارس: حکم نایب رئیسی حیدری همچنان در دست بررسی!

به گزارش مازند اسپرت ؛مدت زیادی از معرفی علیرضا حیدری به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی به وزارت ورزش و جوانان می‌گذرد و در این زمینه این فدراسیون چندین بار این موضوع را ازاین وزارتخانه پیگیری کرده است و حتی چند هفته پیش نیز نامه‌ای را دوباره برای پیگیری این موضوع به وزارت ورزش و جوانان ارسال کرد، اما همچنان خبری از صدور حکم نیست.

حدود ۲ هفته پیش بود که نصرالله سجادی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه انتخابات فدراسیون تنیس روی میز گفت که نامه فدراسیون برای حکم حیدری در دست بررسی است، با این اوصاف معلوم نیست صدور یک حکم نایب رئیسی به چند ماه یا حتی چند سال زمان برای بررسی نیاز دارد که وزارت ورزش و آن عاجز است.

اگر مشکلی وجود دارد بهتر است این موضوع به مسئولان فدراسیون کشتی و خود حیدری اطلاع داده شود تا حداقل این فدراسیون فرد دیگری را برای این پست مهم و حساس معرفی کند و اگر هم مشکلی نیست پس چرا صدور یک حکم عادی این همه زمان برده است؟

پاسخی بگذارید