تاریخ: ۵:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ اعتراض سرپرست تیم ملی امروز به گوش مسئولان AFC می رسد ورزش > فوتبال ملی – مدیر تیم ملی امروز اعتراض خود را به گوامی ها نشان می دهد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ ناظر AFC روز گذشته در تمرین تیم ملی حاضر شد و با افشین پیروانی مدیر تیم ایران دقایقی گفت […]

مازند اسپرت ؛ اعتراض سرپرست تیم ملی امروز به گوش مسئولان AFC می رسد

ورزش > فوتبال ملی – مدیر تیم ملی امروز اعتراض خود را به گوامی ها نشان می دهد.
 

به گزارش مازند اسپرت ؛ ناظر AFC روز گذشته در تمرین تیم ملی حاضر شد و با افشین پیروانی مدیر تیم ایران دقایقی گفت و گو کرد. پیروانی در این گفت و گوها به گلایه پرداخت که فدراسیون فوتبال گوام همکاری لازم را برای صدور ویزای بازیکنان نداشته است. او همچنین گفت که ورزشگاه ملی گوام اصلا برای برگزاری مسابقه شرایط مطلوبی ندارد. اما فیفا این ورزشگاه را برای برگزاری بازی های خانگی گوام تائید کرده و ناظر afc هم گفت کاری از دست شان برنمی آید.

پیروانی و او هماهنگی های لازم را برای برگزاری جلسات منیجر متینگ انجام دادند. افشین پیروانی و سایر مسئولان تیم ملی همچنان به شدت از رفتار گوامی ها ناراحت هستند و می گویند آنها در صادر نشدن ویزای تعدادی از بازیکنان نقش داشتند. افشین پیروانی روی حرف های قبلی اش ایستاده و امروز جلسه منیجر میتینگ را به نشانه اعتراض ترک می کند.

پاسخی بگذارید