تاریخ: ۵:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت ؛ تصویری از همدردی ستایش آمیز ستاره سرشناس تیم ملی اسپانیا با مردم تروریست زده لبنان ورزش > فوتبال جهان – ستاره محبوب و سرشناس فوتبال اسپانیا درحالی که همه توجه مردم دنیا به پاریس است ، به یاد کشته شدگان حادثه تلخ تروریستی در لبنان افتاد. به گزارش مازند اسپرت ؛ سسک فابرگاس ستاره […]

مازند اسپرت ؛ تصویری از همدردی ستایش آمیز ستاره سرشناس تیم ملی اسپانیا با مردم تروریست زده لبنان

ورزش > فوتبال جهان – ستاره محبوب و سرشناس فوتبال اسپانیا درحالی که همه توجه مردم دنیا به پاریس است ، به یاد کشته شدگان حادثه تلخ تروریستی در لبنان افتاد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ سسک فابرگاس ستاره محبوب اسپانیایی چلسی در اینستاگرامش عکسی از پرچم کشور لبنان منتشر کرد و درحالی که همه رسانه های غربی تنها از اتفاقات تروریستی در پاریس می گویند ، به یاد کشته شدگان حادثه تروریستی ضاحیه در بیروت ، با مردم لبنان همدردی کرد. او با هشتک دعا برای لبنان و دعا برای صلح ، این عکس را منتشر کرد. فابرگاس که یکی از تیم طلایی قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ و یوفا ۲۰۱۲ است ، صبح یکشنبه هم به نمایندگی از بازیکنان تیم ملی کشورش به سفارت فرانسه رفت و دفتر یادبود جانباختگان حاثه تروریستی پاریس را امضاء کرد و از طرف هم تیمی هایش این حادثه تلخ را تسلیت گفت. این پست ستاره اسپانیایی که ۴٫۵ میلیون هوادار اینستاگرامی دارد ، هزاران کامنت به همراه داشته بسیاری از لبنانی ها از او تشکر کردند ، گروهی معترض منتقد اسلامگرایان داشته و گروهی از هواداران تیم های رقیب چلسی هم برایش نوشته بودند ابتدا برای ماندن چلسی در لیگ برتر جزیره دعا کن!

قبل از این در اینستاگرام منتسب به آنجلینا جولی هم تصویری درباره لبنان منتشر شده بود اما اصالت آن صفحه اینستاگرامی تائید نشد.

۴۱۴۱

پاسخی بگذارید