تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

فنایی می گوید تیم ملی برابر ایرلند بسیار خوب بازی کرد و ای کاش آن نسل به جام جهانی میرفت.     درگفت وگو با “مازنداسپرت“، به مناسبت سالگرد بازی ایران -ایرلند در تهران که با تک گل یحیی گل محمدی ،۱-۰ به نفع ایران تمام شد اما ایرلند به لطف برد ۲-۰ در خانه […]

فنایی می گوید تیم ملی برابر ایرلند بسیار خوب بازی کرد و ای کاش آن نسل به جام جهانی میرفت.

 

 

درگفت وگو با “مازنداسپرت“، به مناسبت سالگرد بازی ایران -ایرلند در تهران که با تک گل یحیی گل محمدی ،۱-۰ به نفع ایران تمام شد اما ایرلند به لطف برد ۲-۰ در خانه راهی جام جهانی شد،با داوودفنایی صحبت کردیم.

فنایی که در آن بازی روی نیمکت نشسته بود، درباره این بازی گفت : همه حسرت بازی رفت را می خوردیم که بازی رفت را ۲-۰ باختیم ، اگر یک گل در بازی رفت می زدیم با نتیجه ۱-۰ راهی جام جهانی می شدیم.تمام آن بازی خاطره است ، یادم است وقتی به ایرلند رفتیم هوا بسیار سرد بود و با حسرت آنجارا ترک کردیم.

دروازه بان ذخیره تیم ملی در آن بازی  درباره عکس العمل های فوق العاده شی گیون در دوبازی برابر ایران گفت: شی گیون جز گلرهای خیلی خوب بود که در لیگ انگلیس بازی می کرد.ما در تهران خیلی خوب بودیم ، آنها هم خیلی خوب بودند،روی کین ، رابی کین را داشتند.

وی در انتها درباره گل هایی که تیم ملی خورد نیز گفت: ای کاش نسل مابه جام جهانی می رفت، گل هایی که خوردیم تقصیر ابراهیم میرزاپور نبود.یکی را از روی نقطه پنالتی خوردیم و دیگری شوت از راه دور دروازه ما را باز کرد.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید