تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ از حضور دادکان در انتخابات فدراسیون فوتبال استقبال می‌کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، امیر عابدینی در مورد احتمال حضور محمد دادکان در انتخابات اسفندماه فدراسیون فوتبال می‌گوید: من نمی‌دانم که ایشان در تصمیمی که دارند جدی هستند اما من شخصا بسیار امیدوارم این اتفاق بیافتد آقای دادکان می توانند خیلی […]

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ از حضور دادکان در انتخابات فدراسیون فوتبال استقبال می‌کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، امیر عابدینی در مورد احتمال حضور محمد دادکان در انتخابات اسفندماه فدراسیون فوتبال می‌گوید: من نمی‌دانم که ایشان در تصمیمی که دارند جدی هستند اما من شخصا بسیار امیدوارم این اتفاق بیافتد آقای دادکان می توانند خیلی از مشکلات فوتبال را حل کنند.

او ادامه داد: آقای دادکان از جنس فوتبال هستند، مدیر بسیار قابلی هستند و همیشه به کار کردن سالم معروف بوده‌اند. به همین دلیل من مطمئن هستم که حضور ایشان می‌تواند خیلی به نفع فوتبال باشد.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش اجازه حضور دادکان در انتخابات را می‌دهد یا نه گفت: وزارت ورزش رأیی در مجمع فدراسیون فوتبال ندارد که بخواهد جلوی ریاست دادکان در فدراسیون فوتبال را بگیرد. آقای وزیر هم تنها یک رأی دارد.

عابدینی ادامه داد: البته وزارت ورزش بسیار تلاش کرد که بین اعضای مجمع شکاف ایجاد کند اما موفق نشده است البته بین بعضی از اعضا سوءتفاهم وجود دارد اما تعداد آن چیزی نیست که در انتخابات تاثیرگذار باشد.

عضوی هیات رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا رأی اعضای مجمع برای کفاشیان هست یا نه هم گفت: در حال حاضر من فکر می‌کنم رأی اعضا برای آقای کفاشیان باشد اما به نظر من در صورتی که دادکان جلو بیاید، کفاشیان کنار می‌کشد. او همیشه دغدغه این را داشته که چه کسی جانشینش شود و حالا که آقای دادکان قرار است جلو بیاید فکر می کنم ایشان خودش از انتخابات کنار می‌کشد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید