تاریخ: ۱۴:۰۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

سسک فابرگاس زمانی که در بارسلونا بازی می کرد، هرگز در مادرید مقابل رئال متحمل شکست نشد و حتی یک بار نیز موفق به گلزنی برابر این تیم شد؛ با این حال هیچگاه به چهره ای محبوب در نوکمپ تبدیل نشد.   به گزارش “مازنداسپرت“، فابرگاس پس از سه فصل بازی برای بارسلونا، تابستان ۲۰۱۴ […]

سسک فابرگاس زمانی که در بارسلونا بازی می کرد، هرگز در مادرید مقابل رئال متحمل شکست نشد و حتی یک بار نیز موفق به گلزنی برابر این تیم شد؛ با این حال هیچگاه به چهره ای محبوب در نوکمپ تبدیل نشد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، فابرگاس پس از سه فصل بازی برای بارسلونا، تابستان ۲۰۱۴ به چلسی پیوست و با این تیم قهرمان جام اتحادیه و نیز لیگ برتر انگلیس شد.

فابرگاس به فاصله ۶ روز مانده به ال کلاسیکو، در مورد این بازی به مارکا گفت:” این بزرگترین مسابقه ای است که یک فوتبالیست می تواند در آن حاضر شود. فشارها در این بازی بی نهایت بالاست و رقابت عجیبی بین دو تیم وجود دارد. من از ال کلاسیکو هایی که در آنها حضور داشتم، غالبا خاطرات خوبی دارم. در مادرید هرگز مقابل رئال شکست نخوردم ولی باید اعتراف کنم که جو ورزشگاه برنابئو بسیار سنگین و فوق العاده بود.”

فابرگاس در مورد شانس پیروزی رئال و بارسا در ال کلاسیکوی ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) گفت:” بستگی دارد که مسی به این بازی برسد یا خیر. بارسا مثل همیشه ۳-۳-۴ بازی می کند و هدفش حفظ توپ و حمله است. در مورد رئال شک دارم که با چه سیستمی بازی خواهد کرد ولی در حال حاضر بارسلونا آماده تر از رئال است.”

فابرگاس در مورد دلتنگی نسبت به بارسا گفت:” البته که دلم برای بارسلونا تنگ شده است. من خاطرات بسیار خوبی از این تیم دارم ولی شرایط در سال آخر حضورم در این تیم اصلا خوب نبود. بسیاری از هواداران بارسا دیگر از من خوششان نمی آمد و شرایط به گونه ای شد که ترجیح دادم از بارسا جدا شده و راه دیگری برای ادامه فوتبالم انتخاب کنم.”

فابرگاس در مورد داشتن پیشنهاد از رئال مادرید گفت:” بارها از رئال پیشنهاد داشتم. در دوران روسای مختلف، این تیم خواهان من بود و حتی تا یکقدمی امضای قرارداد نیز رفتیم اما قدم نهایی هرگز برداشته نشد.”

فابرگاس در مورد انتقادات از بنیتس، سرمربی رئال گفت:” سال گذشته در بارسلونا از انریکه هم انتقادات زیادی می شد اما او الان در نزد هواداران مثل یک بت است. رئال با بنیتس مطابق انتظارات بازی نمی کند ولی پیروز می شود و همین هم مهم است. وقتی خوب بازی نمی کنید ولی پیروز می شوید، به تدریج قدرت ذهنی تیم بالا خواهد رفت که این بسیار حایز اهمیت است.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید