تاریخ: ۵:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

دیدار خیریه منتخب ستارگان جهان و ستارگان بریتانیا با برتری یاران دیوید بکام به پایان رسید. به گزارش مازند اسپرت ؛ منتخب ستارگان جهان با منتخب ستارگان بریتانیا در دیداری خیریه به نفع کودکان، در ورزشگاه اولدترافورد و در حضور ۷۵ هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که تیم منتخب بریتانیا با نتیجه سه بر […]

دیدار خیریه منتخب ستارگان جهان و ستارگان بریتانیا با برتری یاران دیوید بکام به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت ؛ منتخب ستارگان جهان با منتخب ستارگان بریتانیا در دیداری خیریه به نفع کودکان، در ورزشگاه اولدترافورد و در حضور ۷۵ هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که تیم منتخب بریتانیا با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.

برای منتخب بریتانیا اسکولز در دقیقه ۱۴ و اون در دقایق ۶۳ و ۸۵ گل زدندند و تک گل منتخب جهان توسط دوایت یورک در دقیقه ۶۷ زده شد.

این بازی به خاطر حادثه شب گذشته پاریس با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

در تیم منتخب جهان کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی حضور داشت و هدایت منتخب بریتانیا برعهده سر الکس فرگوسن بود.

دیوید بکام که سفیر یونیسف هم به شمار می‌رود، به عنوان کاپیتان منتخب بریتانیا پس از مدت‌ها زیر نظر فرگوسن به بازی پرداخت و لوئیس فیگو هم کاپیتان تیم منتخب جهان بود.

در جریان این دیدار و در ۱۵ دقیقه پایانی بروکلین بکام پسر بزرگ و ۱۶ ساله دیوید بکام، جانشین پدرش شد و مدتی به بازی پرداخت.

در ترکیب منتخب جهان بازیکنانی نظیر ادوین فان درسار، کافو، کوتو، سیدورف، سیلوستره، فیگو، رونالدینیو، روبرت پیرس، دوایت یورک، هیرو، پارک، سولشیر، کلایورت و داناوان حضور داشتند و در ترکیب منتخب بریتانیا هم بازیکنانی نظیر دیوید سیمن، دیوید جیمر، مک آلیستر، سول کمپل، جان تری، فیل نویل، اسمیت، کرگر، اشلی کول، نیکی بات، اسکولز، مایکل اوون و اندی کول، پیتر کراوچ حضور داشتند.

*این تصاویر را ببینید.

انتهای پیام/آ

 

پاسخی بگذارید