تاریخ: ۵:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

در جریان حملات تروریستی که در شهر پاریس رخ داد، دختر عموی هافبک تیم ملی فرانسه در بین جان باختگان دیده می‌شود. به گزارش مازند اسپرت ؛ در جریان حملات تروریستی که در شهر پاریس رخ داد دختر عموی هافبک تیم ملی فرانسه در بین جان باختگان است. دیدار دوستانه تیم ملی فرانسه و آلمان […]

در جریان حملات تروریستی که در شهر پاریس رخ داد، دختر عموی هافبک تیم ملی فرانسه در بین جان باختگان دیده می‌شود.

خبرگزاری فارس: دختر عموی هافبک فرانسه دربین کشته شده‌گان

به گزارش مازند اسپرت ؛ در جریان حملات تروریستی که در شهر پاریس رخ داد دختر عموی هافبک تیم ملی فرانسه در بین جان باختگان است.

دیدار دوستانه تیم ملی فرانسه و آلمان در ورزشگاه استاد دو فرانس در حالی برگزار شد که تروریست‌ها ۲ بمب را در اطراف استادیوم منفجر کردند که در این بین عده‌ای زیادی جان باختند که در بین جانباختگان دختر عموی لاسانا دیارا نیز حضور دارد.

بازیکن ۳۰ ساله المپیک مارسی که مقابل آلمان ۸۰ دقیقه در زمین حضور داشت با ارسالی متنی در صفحه اجتماعی خود این خبر را منتشر کرد و با بازماندگان دیگر جانباختگان حادثه خونین پاریس ابراز همدردی کرد.

وی نوشت: آستا دیارا دختر عموی مهربان و دوست داشتنی خود را در حملات تروریستی از دست دادم. او برای من مثل یک خواهر بود و از این اتفاق بسیار ناراحت هستم و در چنین اتفاقات وحشتناکی دین و رنگ معنی ندارد و همه باید با یک دلی در کنار هم باشیم.

دیارا سابقه پوشیدن پیراهن رئال مادرید، آرسنال و چلسی را در کارنامه دارد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ گفتنی است در جریان حمله تروریستی پاریس تا اکنون ۱۲۹ نفر کشته و ۳۵۲ نفر زخمی شدند.

پاسخی بگذارید