تاریخ: ۵:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

تیم صدرنشین پیکان در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال میزبان خونه به خونه خواهد بود. به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم صدرنشین پیکان در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته اول به مصاف خونه به خونه خواهد رفت. این دیدار مهم‌ترین بازی این هفته به شمار می‌رود چرا که تیم صدرنشین پیکان با ۲۹ […]

تیم صدرنشین پیکان در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال میزبان خونه به خونه خواهد بود.

خبرگزاری فارس: دیدار حساس تیم صدرنشین با شاگردان میثاقیان و میزبانی شیرازی‌ها از آلومینیوم

به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم صدرنشین پیکان در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته اول به مصاف خونه به خونه خواهد رفت. این دیدار مهم‌ترین بازی این هفته به شمار می‌رود چرا که تیم صدرنشین پیکان با ۲۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده اول قرار دارد و شاگردان اکبر میثاقیان با ۲۵ امتیاز در رده سوم قرار گرفته‌اند.

در دیگر دیدار فجرسپاسی میزبان آلومینیوم هرمزگان خواهد بود.شاگردان اصغر کلانتری به علت تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار دارند و در طرف مقابل شاگردان عباس سرخاب در آلومینیوم هرمزگان با ۱۶ امتیاز در رده دهم قرار گرفته‌اند.

برنامه و اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴

نساجی مازندران – ماشین سازی تبریز / ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر

علی سیدعلی- حسن توماری- میلاد قاسمی- حسین زیادی؛ ناظر داوری: ابوطالب طاهریان

پیکان تهران – خونه به خونه بابل / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه شهدا شهر قدس

رضا مهدوی- امیرآشور ماهانی- امید افخمی- امیر عرب براقی؛ ناظر داوری: صادق نوری

شهرداری اردبیل – فولاد یزد / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه تختی اردبیل

علی احمدی- بابک عباسقلی زاده- رضا درویشی- سجاد لطافتی؛ ناظر داوری: اکبر جهانی

گیتی پسند اصفهان – پارسه تهران / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه آرارات اصفهان

هادی مسلمی- علیرضا کناری- حامد صفایی- علی صباحی؛ ناظر داوری: صفدر احمدی

پاس همدان – صنعت نفت آبادان / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه قدس همدان

حمید حاج ملک- محمد بوالحسنی- رحیم حاجیلو- مرتضی عابدی؛ ناظر داوری: کریم اصغرزاده

داماش گیلان – خیبر خرم آباد / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه شهید عضدی رشت

بابک وسیله بر- براتعلی مولوی- محمد طالبی- شبیر بهروزی؛ ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

فجر سپاسی شیراز – آلومینیوم هرمزگان / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه حافظیه شیراز

جواد شرفی- بهروز برون- عبدالله عبدالهی- علی ابراهیمی؛ ناظر داوری: سعادت باغبان

مس کرمان – آلومینیوم اراک / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه امام علی کرمان

هادی حاجی عباسی- عسگر محمدی- مرتضی کاظمیان- جواد بختیاری؛ ناظر داوری: رضا دهقان

ایرانجوان بوشهر – گل گهر سیرجان / ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

جواد رحیم زاده- محمد عطایی- امیرمحمد داود زاده- حسن حیدری؛ ناظر داوری: عباس شهرجو

نفت مسجد سلیمان – مس رفسنجان / ساعت ۱۵، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

محمد ملکی- مهدی سیفی- محمدرضا فتحی- عقیل جهانبازی؛ ناظر داوری: رسول استادزاده

پاسخی بگذارید