تاریخ: ۵:۴۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

ماسیمیلیانو که از حادثه فینال خونین بین یوونتوس و لیورپول در سال ۱۹۸۵ جان سالم به در برد در پاریس یک بار دیگر مرگ را بدرقه کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ ماسیمیلیانو  ناتالوکی که در سال ۱۹۸۵ در فینال لیگ قهرمانان اروپا ۱۵ ساله داشت و از فاجعه ورزشگاه “هیسل” که به کشته شدن […]

ماسیمیلیانو که از حادثه فینال خونین بین یوونتوس و لیورپول در سال ۱۹۸۵ جان سالم به در برد در پاریس یک بار دیگر مرگ را بدرقه کرد.

خبرگزاری فارس: مرد خوش شانس فاجعه هیسل این‌بار از حادثه پاریس جان سالم به در برد

به گزارش مازند اسپرت ؛ ماسیمیلیانو  ناتالوکی که در سال ۱۹۸۵ در فینال لیگ قهرمانان اروپا ۱۵ ساله داشت و از فاجعه ورزشگاه “هیسل” که به کشته شدن ۳۹ هوادار یوونتوس قبل از شروع مسابقه منجر شده بود، جان سالم به در برد در پاریس یک بار دیگر مرگ را در چند قدمی خود دید اما اینبار هم موفق به بدرقه مرگ شد.

ناتالوکی ۴۵ ساله که در جریان حمله وحشیانه تروریست‌ها در سالن تائتر باتاکالان حضور داشت گفت: ابتدا قصد تماشای دیدار فرانسه و آلمان را داشتم اما در نهایت به سالن باتاکالان رفتم.

وی که با کوریرا آدریاتیکو  و گازتا آی‌تی صحبت می‌کرد گفت: صحنه دلخراشی بود جلوی چشمان من ۸۷ نفر را به تیربار بستند.من تنها ۳ متر با تروریست‌ها فاصله داشتم اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که زیر ۱۰ دقیقه شلیک‌های آنها هیچ تیری به من نخورد و سپس با حضور پلیس تروریست‌ها آنجا را ترک کردند اما ما ساعت‌ها در آنجا محصور ماندیم و در نهایت جان سالم به در بردم.

به گزارش مازند اسپرت ؛ ماسیمیلیانو ناتالوکی پیش از این از ۳ سانحه رانندگی هم جان سالم به در برده است.

پاسخی بگذارید