تاریخ: ۵:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال می‌گوید: هیچ درخواستی برای انجام ندادن تست آمادگی جسمانی نداشتیم و نمی‌دانم این حرفها از کجا آمده است.ش به گزارش مازند اسپرت ؛ فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران در گفت‌وگوی تلفنی با رادیو ورزش درباره برگزاری کلاس داوری گفت: ما نمی‌توانستیم از همه داوران دعوت کنیم. فیفا هم چنین اجازه‌ای […]

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال می‌گوید: هیچ درخواستی برای انجام ندادن تست آمادگی جسمانی نداشتیم و نمی‌دانم این حرفها از کجا آمده است.ش

خبرگزاری فارس: اصفهانیان: از حق‌وردی و حاجی‌پور استفاده نمی‌شود/همه داوران تست دادند

به گزارش مازند اسپرت ؛ فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران در گفت‌وگوی تلفنی با رادیو ورزش درباره برگزاری کلاس داوری گفت: ما نمی‌توانستیم از همه داوران دعوت کنیم. فیفا هم چنین اجازه‌ای را به ما نمی‌داد به همین دلیل ۳۰ نفر از داوران و کمک داوران و ۵ نفر از ناظران را به این کلاس دعوت کردیم.

وی درباره معیار انتخاب اظهار داشت: با توجه به اینکه این کلاس‌ها در سطحی بسیار بالا برگزار می‌شود ما هم سعی کردیم داورانی را دعوت کنیم که در این سطح باشند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که برخی حاشیه‌ها برای این کلاس وجود داشت مبنی بر اینکه تست آمادگی جسمانی گرفته نشود این موضوع چقدر منطقی است اظهار داشت: چنین درخواستی نبوده نمی‌دانم چه کسانی این حرفها‌ را گفته‌اند. این کلاس‌ها هر سال برگزار می‌شود و داوران باید آمادگی جسمانی را پاس کنند.

اصفهانیان در ادامه درباره عدم حضور حق‌وردی و حاجی‌پور در این کلاس‌ها خاطرنشان کرد: حق‌وردی گواهی داشت و حاجی‌پور هم قبل از کلاس فکر می‌کنم دچار کشیدگی عضله شده بود به همین دلیل این دو نتوانستند در کلاس حضور پیدا کنند.

وی درباره اینکه چرا گواهی سیف‌الله پور مورد موافقت قرار نگرفت عنوان کرد: نه اینکه مورد قبول واقع نشود او گواهی‌اش را به مدیر کلاس داد و موضوع این بود هر کس تست را انجام ندهد نتواند گواهی این کلاس‌ها را بگیرد.

رئیس کمیته داوران همچنین اعلام کرد از حق‌وردی و حاجی‌پور استفاده نخواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ اصفهانیان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید برگزاری این کلاس‌ها اشتباهات سهوی را کاهش دهد یادآور شد: این کلاس‌ها می‌تواند به آمادگی جسمانی داوران کمک کند همه داوران ما این کلاس‌ها را سپری کردند و تمرینات را می‌توانند در طول سال انجام دهند و حتی طریقه گرم کردن را یاد بگیرند.

پاسخی بگذارید