تاریخ: ۵:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

برانکو ۴ نفر می‌خواهد یا یک اتوبوس آدم؟ ورزش > لیگ برتر – لیست نهایی برانکو برای نقل و انتقالات نیم فصل قرار است روز یک شنبه در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ قرار است امروز برانکو لیست خرید نیم فصل خود را به طاهری سرپرست باشگاه بدهد.با نزدیک شدن به پایان […]

برانکو ۴ نفر می‌خواهد یا یک اتوبوس آدم؟

ورزش > لیگ برتر – لیست نهایی برانکو برای نقل و انتقالات نیم فصل قرار است روز یک شنبه در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ قرار است امروز برانکو لیست خرید نیم فصل خود را به طاهری سرپرست باشگاه بدهد.با نزدیک شدن به پایان رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر شایعات درباره نقل و انتقالات بازیکنان هم بیشتر به گوش می رسد.اسامی زیادی مطرح می شوند و خیلی ها حتی خبر قطعی از جابجایی ستاره ها می دهند!

این در حالی است که در روزهای اخیر اسامی بازیکنان زیادی برای حضور در پرسپولیس شنیده شده است.نام هایی که خیلی از آنها سابقه بازی کردن در پرسپولیس را هم دارند.این اسامی آنقدر زیاد است که روزنامه نزدیک به باشگاه پرسپولیس؛ پیروزی، در تیتر یک خود آورده است که این تیم تنها به ۴ نفر نیاز دارد، نه یک اتوبوس آدم! 

به گزارش مازند اسپرت ؛ آن‌ها می گویند این شایعات برای برهم خوردن نظم تیم به راه افتاده است و فقط حواشی اضافی برای پرسپولیس درست می‌کند.

پاسخی بگذارید