تاریخ: ۱۹:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

ده نماینده استان مازندران در رقابت های لیگ دسته یک دو و سه کشور در این هفته به مصاف حریفانشان خواهند رفت .  به گزارش مازند اسپرت ؛ در این هفته از رقابت های لیگ های کشوری ده نماینده از استان مازندران در شهرهای مختلف کشور به مصاف حریفانشان خواهند رفت که در ادامه برنامه […]

noojjjjaaده نماینده استان مازندران در رقابت های لیگ دسته یک دو و سه کشور در این هفته به مصاف حریفانشان خواهند رفت .

 به گزارش مازند اسپرت ؛ در این هفته از رقابت های لیگ های کشوری ده نماینده از استان مازندران در شهرهای مختلف کشور به مصاف حریفانشان خواهند رفت که در ادامه برنامه بازی ها را مشاهده میکنید :

 

هفته چهارم لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز یکشنبه ۲۴ آبان برگزار خواهد شد .

به گزارش مازند اسپرت ؛هفته چهارم لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز یکشنبه ۲۴ آبان برگزار خواهد شد که در این روز ۶ نماینده استان مازندران به مصاف حریفانشان خواهند رفت .در ادامه برنامه کامل این هفته را مشاهده میکنید :

 

هفته چهارم- یکشنبه ۲۴ آبان ۹۴

کاوه پارسا ورامین- فجر میثاق کرج۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ورامین تهران
عمران شهرداری ساری- شهرداری قوچان۱۴:۱۵– ورزشگاه  شهداء ساری
شیرین فراز آق قلا- مقاومت نوین ساری۱۴:۱۵– ورزشگاه آزادی گرگان
استقلال میاندرود- مهیا محراب سوادکوه۱۴:۱۵– ورزشگاه شهداء شهر سورک ساری
شهرداری رودسر- پدیده تات تاکستان۱۴:۱۵– ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
کیمیا فرآیند تهران- پرواز زنجان۱۴:۱۵– ورزشگاه سهند تهران
استقلال قائمشهر- رهگستران لنگرود۱۴:۱۵– ورزشگاه شهداء بالا لموک قائمشهر
شهرداری لاهیجان- تهران مبدل۱۴:۱۵– ورزشگاه تختی لاهیجان  گیلان
شهداء بابلسر- پارس تهران۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
شهرداری همدان- آبیدر سنندج۱۴:۱۵– ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
ایستک مریوان- استقلال ملا ثانی۴:۱۵– ورزشگاه زاگرس مریوان کردستان
استقلال جنوب تهران- شهرداری بناب۱۴:۱۵- ورزشگاه اتکاء تهران
بهره برداری مترو- شهرداری مهاباد۱۴:۱۵– ورزشگاه هویزه تهران
پرسپولیس دره شهر – آبی پوشان گیلانغرب۱۴:۱۵- ورزشگاهشهید کولیوند دره شهرایلام
صفاهان اصفهان- استقلال شوشتر ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی اصفهان
قشقایی شیراز- استقامت یزد۱۴:۳۰– ورزشگاه بعثت شیراز
هلال احمر کیش- خلیج فارس خونسرخ۱۴:۳۰- ورزشگاه المپیک کیش 
دوشنبه ۲۵ ابان ۹۴
اداره ورزش سراوان-پارسه شیراز۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید حسین بر سراوان سیستان و بلوچستان
شاهین ماهشهر- بهزیستی خرم آباد۱۴:۳۰ -ورزشگاه شهداء ماهشهرخوزستان
اتحاد الشتر- آلیومینیوم نوین اراک۱۴:۳۰-ورزشگاه خلیل ارکیاالشترلرستان
ابوذر باشت- پارسه هلیساد بختیاری۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
امید پیروزی نجف آباد- پترو شیمی جم خورموج۱۴:۳۰آزادی نجف آباد
هلال احمر ساوه- جنوب سوسنگرد۱۴:۳۰– ورزشگاه چمران ساوه
شهرداری بادرود – سنگ آهن بافق۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید فیروزی بادروداصفهان
فجر شهرضا- ایثار جیرفت۱۴:۳۰– ورزشگاه تختی شهرضا اصفهان

لیگ دسته سه فوتبال کشور فصل ۹۵ – ۹۴

لیگ دسته سه فوتبال – گروه A
تيم ها بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
۱ مهیا محراب سوادکوه ۳ ۲ ۱ ۰ ۲ ۰ ۲ ۷
۲ شهرداری قوچان ۳ ۲ ۰ ۱ ۴ ۱ ۳ ۶
۳ عمران شهرداری ساری ۳ ۲ ۰ ۱ ۵ ۳ ۲ ۶
۴ مقاومت نوین ساری ۳ ۱ ۲ ۰ ۴ ۲ ۲ ۵
۵ کاوه پارسا ورامین ۲ ۱ ۱ ۰ ۱ ۰ ۱ ۴
۶ شیرین فراز آق قلا ۳ ۱ ۱ ۱ ۳ ۴ ۱- ۴
۷ پیروزی گرمسار ۳ ۱ ۰ ۲ ۶ ۸ ۲- ۳
۸ فجر میثاق کرج ۱ ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۰ ۱
۹ استقلال میانرود ۲ ۰ ۰ ۲ ۳ ۵ ۲- ۰
۱۰ غدیر همای قم ۳ ۰ ۰ ۳ ۲ ۷ ۵- ۰
۱۱ عقاب تهران
۱۲ شهرداری اسلامشهر
لیگ دسته سه فوتبال – گروه B
تيم ها بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
۱ پارس تهران ۲ ۲ ۰ ۰ ۷ ۰ ۷ ۶
۲ شهدای بابلسر ۳ ۱ ۲ ۰ ۲ ۱ ۱ ۵
۳ شهرداری رودسر ۲ ۱ ۰ ۱ ۴ ۲ ۲ ۳
۴ کیمیا فرآیند تهران ۲ ۱ ۰ ۱ ۴ ۳ ۱ ۳
۵ چوکای تالش ۲ ۱ ۰ ۱ ۳ ۲ ۱ ۳
۶ نفتون تهران (تهران مبدل ) ۲ ۱ ۰ ۱ ۲ ۲ ۰ ۳
۷ پدیده تات تاکستان ۲ ۱ ۰ ۱ ۲ ۷ ۵- ۳
۸ شهرداری لاهیجان ۲ ۰ ۲ ۰ ۱ ۱ ۰ ۲
۹ استقلال قائمشهر ۳ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳ ۲- ۲
۱۰ شهرداری لنگرود ۲ ۰ ۱ ۱ ۱ ۳ ۲- ۱
۱۱ پرواز زنجان ۲ ۰ ۱ ۱ ۲ ۵ ۳- ۱
۱۲ فرهنگ بیله سوار

 

هفته پانزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه برگزار خواهد شد .

به گزارش مازند اسپرت ؛هفته پانزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه برگزار خواهد شد که در این روز نساجی و خونه به خونه مازندران به ترتیب در قائمشهر و تهران به مصاف حریفانشان خواهند رفت .

در ادامه برنامه کامل این هفته را مشاهده میکنید :

هفته پانزدهم – دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴
نساجی مازندران – ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر
پیکان تهران – خونه به خونه بابل – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا شهر قدس
شهرداری اردبیل – فولاد یزد – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اردبیل
گیتی پسند اصفهان – پارسه تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آرارات اصفهان
پاس همدان – صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه قدس همدان
داماش گیلان – خیبر خرم آباد – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت
فجر سپاسی شیراز – آلومینیوم هرمزگان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز
مس کرمان – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان
ایرانجوان بوشهر – گل گهر سیرجان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجد سلیمان – مس رفسنجان – ساعت ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

 

دسته یک لیگ آزادگان
تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
۱ پیکان ۱۴ ۸ ۵ ۱ ۲۲ ۱۰ ۱۲ ۲۹
۲ فجر سپاسی ۱۴ ۸ ۵ ۱ ۱۸ ۶ ۱۲ ۲۹
۳ خونه به خونه ۱۴ ۷ ۴ ۳ ۱۵ ۱۳ ۲ ۲۵
۴ مس کرمان ۱۴ ۷ ۳ ۴ ۱۴ ۱۰ ۴ ۲۴
۵ آلومینیوم اراک ۱۴ ۵ ۷ ۲ ۱۸ ۱۲ ۶ ۲۲
۶ ماشین‌سازی‌تبریز ۱۴ ۵ ۶ ۳ ۲۳ ۱۹ ۴ ۲۱
۷ نفت آبادان ۱۴ ۴ ۸ ۲ ۱۷ ۱۴ ۳ ۲۰
۸ شهرداری اردبیل ۱۴ ۴ ۵ ۵ ۱۸ ۱۶ ۲ ۱۷
۹ نساجی مازندران ۱۴ ۴ ۵ ۵ ۱۲ ۱۳ ۱۷
۱۰ آلومینیوم هرمزگان ۱۴ ۳ ۷ ۴ ۱۷ ۱۵ ۲ ۱۶
۱۱ مس رفسنجان ۱۴ ۳ ۷ ۴ ۱۲ ۱۳ ۱۶
۱۲ نفت‌ م.سلیمان ۱۳ ۴ ۴ ۵ ۱۲ ۱۴ ۱۶
۱۳ گل گهرسیرجان ۱۴ ۴ ۴ ۶ ۷ ۱۰ ۱۶
۱۴ ایران جوان بوشهر ۱۴ ۴ ۴ ۶ ۱۵ ۲۲ ۱۶
۱۵ داماش گیلان ۱۴ ۴ ۴ ۶ ۹ ۱۷ ۱۶
۱۶ گیتی پسند ۱۴ ۳ ۶ ۵ ۱۱ ۱۶ ۱۵
۱۷ خیبر خرم‌آباد ۱۴ ۳ ۵ ۶ ۱۶ ۱۸ ۱۴
۱۸ فولاد یزد ۱۴ ۲ ۶ ۶ ۱۱ ۱۶ ۱۲
۱۹ پارسه تهران ۱۴ ۲ ۶ ۶ ۱۴ ۲۲ ۱۲
۲۰ پاس ۱۳ ۲ ۵ ۶ ۱۲ ۱۷ ۱۱

 

هفته هفتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز دوشنبه ۲۵ آبان برگزار خواهد شد .

به گزارش مازند اسپرت ؛هفته هفتم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز دوشنبه ۲۵ آبان برگزار خواهد شد که در این روز دو نماینده از استان مازندران در جویبار و خلخال دشت خلخال به مصاف حریفانشان خواهند رفت .

 در ادامه برنامه این هفته را مشاهده میکنید :

 

هفته هفتم  25 آبان

پیام وحدت کاشمر- الوند همدان۱۴:۰۰-آزادیکاشمر 
شهدای جویبار- نفت امیدیه۱۴:۰۰-سراج کلاجویبار
شهرداری بندر عباس- شهرداری کاشان۱۴:۰۰-تختیبندر عباس
کارا شیراز- نسل ابومسلم مشهد۱۴:۰۰-بعثتشیراز
توسعه کیش- سپیدرود رشت۱۴:۰۰-المپیککیش
نفت و گاز گچساران- استقلال آبی ب تهران۱۴:۱۵شهداء نفت-گچساران
مقاومت تهران- هف سمنان۱۴:۱۵-نام ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد-
نیروی زمینی تهران- بعثت کرمانشاه۱۴:۱۵-شهداء نزاجا-تهران
یاران غدیر هشتگرد- کارون اهواز۱۴:۱۵-انقلابکرج
پرسپولیس گناوه- اکسین البرز۱۴:۱۵هفتمسراجیگناوه
کاسپین قزوین- نفت نوین آبادان۱۴:۱۵-سردار آزادگانقزوین
رهپویان رضوانشهر- فولاد نوین اهواز۱۴:۳۰-معلمرضوانشهر
خلخال دشت رضوانشهر- صنعت ساری۱۴:۳۰-تختیخلخال
شهرداری ارومیه- شهرداری بوشهر۱۴:۳۰-تختیارومیه
ملی پوشان تبریز- آینده سازان برق جدید شیراز 14:30هفتمتختیتبریز
 
لیگ دسته دوم فوتبال گروه C
تیم ها بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
۱ نفت نوین آبادان ۶ ۳ ۲ ۱ ۸ ۶ ۲ ۱۱
۲ شهدای جویبار ۶ ۳ ۱ ۲ ۶ ۵ ۱ ۱۰
۳ نفت امیدیه ۶ ۲ ۳ ۱ ۱۱ ۷ ۴ ۹
۴ کاسپین قزوین ۶ ۲ ۳ ۱ ۴ ۲ ۲ ۹
۵ نسل ابومسلم مشهد ۶ ۳ ۰ ۳ ۷ ۷ ۰ ۹
۶ هف سمنان ۶ ۱ ۵ ۰ ۶ ۵ ۱ ۸
۷ استقلال آبی ب ۶ ۲ ۲ ۲ ۸ ۸ ۰ ۸
۸ کارا شیراز ۶ ۲ ۲ ۲ ۷ ۷ ۰ ۸
۹ نفت و گاز گچساران ۶ ۱ ۳ ۲ ۳ ۷ ۶
۱۰ مقاومت تهران ۶ ۰ ۱ ۵ ۵ ۱۱ ۱
لیگ دسته دوم فوتبال -گروه D
تیم ها بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
۱ فولاد ب اهواز ۶ ۴ ۱ ۱ ۱۲ ۷ ۵ ۱۳
۲ سپیدرود رشت ۶ ۴ ۱ ۱ ۷ ۳ ۴ ۱۳
۳ شاهین شهرداری بوشهر ۵ ۳ ۱ ۱ ۸ ۴ ۴ ۱۰
۴ رهپویان رضوانشهر ۶ ۳ ۱ ۲ ۶ ۸ ۱۰
۵ پیام وحدت ۶ ۲ ۲ ۲ ۱۱ ۱۱ ۰ ۸
۶ شهرداری ارومیه ۶ ۲ ۱ ۳ ۷ ۶ ۱ ۷
۷ خلخال دشت ۵ ۱ ۴ ۰ ۶ ۵ ۱ ۷
۸ صنعت ساری ۶ ۱ ۲ ۳ ۷ ۹ ۵
۹ توسعه کیش ۶ ۰ ۳ ۳ ۵ ۱۰ ۳
۱۰ الوند همدان ۶ ۰ ۲ ۴ ۶ ۱۲ ۲

پاسخی بگذارید