تاریخ: ۱۰:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

علی دایی مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در حضور سرپرست باشگاه استقلال در بازی خیرخواهانه گلزنی کرد. به گزارش مازند اسپرت ، پیش از ظهر امروز تیم‌های رسانه ورزش و یاران علی دایی در حمایت از بیماران دیابتی در تالار هندبال به مصاف هم رفتند که این بازی با حاشیه‌های جالبی هم همراه بود. […]

علی دایی مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در حضور سرپرست باشگاه استقلال در بازی خیرخواهانه گلزنی کرد.

خبرگزاری فارس: دایی به یاد روزهای جوانی هت‌تریک کرد و به همراه پورسرخ سفیر انجمن دیابت ایران شد/تشویق نوروزی در حضور افشارزاده

به گزارش مازند اسپرت ، پیش از ظهر امروز تیم‌های رسانه ورزش و یاران علی دایی در حمایت از بیماران دیابتی در تالار هندبال به مصاف هم رفتند که این بازی با حاشیه‌های جالبی هم همراه بود. این دیدار در پایان با نتیجه ۵ بر ۴ به سود یاران دایی به پایان رسید. دایی هت تریک کرد و محمود فکری و یک بازیکن دیابتی گل‌های تیم دایی را به ثمر رساندند و گل‌های تیم رسانه ورزش را عادل فردوسی پور ۲ گل، محمدحسین میثاقی و رضا ترابیان به ثمر رساندند.

*تیم رسانه ورزش متشکل از بازیکنانی نظیر عادل فردوسی‌پور، محمدحسین میثاقی و … بود. این در حالی است که در تیم یاران علی دایی بازیکنانی همانند علی دایی،‌جواد کاظمیان، پوریا پورسرخ، کریم باقری، علیرضا نیکبخت‌واحدی، بهزاد غلامپور،‌ محمود فکری، رحمان رضایی و مهرداد میناوند حضور داشتند.

*داور این بازی علیرضا فغانی داور بین‌المللی کشورمان بود.

* بهرام افشارزاده و علی دایی خوش و بش گرمی کردند.

*بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال با حضور در تالار هندبال این بازی را از نزدیک تماشا کرد.

*هوادارانی که در تالار هندبال حضور داشته و این بازی را از نزدیک تماشا کردند در لحظاتی از بازی مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس را مورد تشویق قرار دادند.

*زمانی که علی دایی در این بازی گل زد گزارشگر بازی عنوان کرد که گلزنی دایی همه را به یاد گلزنی‌های وی در تیم ملی فوتبال انداخت.

*چند دیابتی در ابتدای بازی به زمین رفته و بازی کردند که پس از دقایقی تعویض شدند و از بیرون بازی را تماشا کردند.

*تماشاگران حاضر در تالار هندبال چهره‌ها و ستاره‌های حاضر در این بازی را بارها مورد تشویق قرار دادند.

* علی دایی در ابتدای بازی قبول نکرد که کاپیتان باشد و با اصرار سایر بازیکنان یاران دایی در نهایت بهزاد غلامپور کاپیتان شد.

* در نیمه دوم علیرضا نیکبخت واحدی به جای بهزاد غلامپور درون دروازه ایستاد. سپس مهرداد میناوند درون دروازه ایستاد که از فردوسی‌پور چیپ خورد.

*دکتر نوربخش، مدیرعامل بیمه تامین اجتماعی، نیکو سخن، رئیس انجمن دیابت انجمن ایران به همراه علیرضا مهدوی مشاور استاندار تهران و مدیر روابط عمومی استانداری در سالن حضور داشتند که در پایان مسابقه با دادن لوحه هایی از اعضا تیم رسانه ورزش و پیشکسوتان فوتبال کشورمان قدردانی کردند.

*برای تماشای این دیدار، برخی از بچه های خیریه روشنای امید در سالن هندبال حضور داشتند.

*در پایان این مسابقه جام قهرمانی به صورت نمادین به علی دایی اهدا شد و دایی به همراه پوریا پورسرخ به عنوان سفیران افتخاری انجمین دیابت ایران انتخاب شدند.

پاسخی بگذارید