تاریخ: ۱۰:۱۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

معاون اجرایی رئیس جمهور دقایقی پیش با حضور در محل کمپ تیم های ملی وزنه برداری از آخرین تمرینات تیم ملی در آستانه حضور در رقابتهای جهانی آمریکا بازدید کرد.   به گزارش مازند اسپرت ،مرتضی بانک، معاون اجرایی رئیس جمهور در این بازدید، ضمن گفتن خسته نباشید به تک تک اعضای تیم ملی برای […]

معاون اجرایی رئیس جمهور دقایقی پیش با حضور در محل کمپ تیم های ملی وزنه برداری از آخرین تمرینات تیم ملی در آستانه حضور در رقابتهای جهانی آمریکا بازدید کرد.

خبرگزاری فارس: حضور معاون اجرایی رئیس جمهور در کمپ تیم‌های ملی وزنه‌برداری

 

به گزارش مازند اسپرت ،مرتضی بانک، معاون اجرایی رئیس جمهور در این بازدید، ضمن گفتن خسته نباشید به تک تک اعضای تیم ملی برای آنها در مسابقات جهانی پیش رو آرزوی موفقیت کرد. بانک همچنین دقایقی با بهداد سلیمی، قهرمان ارزنده وزنه برداری کشور صحبت و ابراز امیدواری کرد با طی کردن دوران نقاهت هرچه زودتر به میادین بازگردد.

معاون اجرایی رئیس جمهور قبل از بازدید از تمرین ملی پوشان وزنه برداری، با حضور در ساختمان اداری فدراسیون، با علی مرادی، رئیس و حسین مقامی دبیر فدراسیون وزنه برداری هم ملاقات کرد و در یک نشست صمیمانه پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی قبل از حضور در رقابتهای جهانی و همینطور شرایط  فدراسیون در دوره  جدید ریاست علی مرادی گفت و گو کرد.

به گزارش مازند اسپرت ، گفتنی است گروه اول کاروان وزنه برداری کشور بامداد دوشنبه ۲۵ آبان ماه تهران را به مقصد هیوستون آمریکا ترک می کند.

پاسخی بگذارید