تاریخ: ۱۰:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: در قرارداد برخی از بازیکنان این باشگاه بندهایی گنجانده شده که همگی آن‌ها با هماهنگی افشارزاده بوده است البته بهرام امیری هم نگفته که در قراردادها بندهایی وجود ندارد.   به گزارش مازند اسپرت ، اظهارات مسعود معینی پیرامون بحث بستن قراردادها پیش از آغاز فصل جدید باعث شد تا […]

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: در قرارداد برخی از بازیکنان این باشگاه بندهایی گنجانده شده که همگی آن‌ها با هماهنگی افشارزاده بوده است البته بهرام امیری هم نگفته که در قراردادها بندهایی وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: نظری جویباری: الان وقت آماده‌سازی است، با خلعتبری و مبعلی مذاکره نکردیم/ در بحث کرار استقلال ضرر نخواهد کرد

 

به گزارش مازند اسپرت ، اظهارات مسعود معینی پیرامون بحث بستن قراردادها پیش از آغاز فصل جدید باعث شد تا حرف و حدیث‌های فراوانی در مورد چگونگی امضای قرارداد با بازیکنان استقلال مطرح شود پس از اینکه بهرام امیری مدعی شد که در قرارداد هیچ بازیکنی بندهای مختلف وجود ندارد اما حالا نظری جویباری مرد اول نقل و انتقالات باشگاه استقلال مدعی شده است که بازیکنانی در این تیم وجود دارند که در قراردادهایشان بندهایی گنجانده شده است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیرامون آخرین وضعیت جاسم کرار و نحوه بستن قراردادها و شایعه جذب محمدرضا خلعتبری و ایمان مبعلی در این فصل صحبت‌های زیر را انجام داد.

*** آقای نظری تکلیف کرار چه شد او کی به ایران می‌آید؟

کرار سه شنبه با تیم ملی عراق به مصاف چین تایپه می‌رود و پس از آن به ایران باز خواهد گشت.

*** بالاخره این بازیکن از استقلال رفتنی است یا خیر؟

آقای افشارزاده گفته‌اند که کرار باید برود او مدیرعامل است و تشخیص با خود او است.

*** بحث مطالبات این بازیکن چه می‌شود؟ ظاهراً شما با  این بازیکن قرارداد بسته‌اید و او باید رودروی شما هم بنشیند.

قرار باشد کرار برود باید با او توافق کنیم. ان‌شاءالله همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت که استقلال و باشگاه ضرر نخواهد کرد.

*** همین روزها شایعه جذب محمدرضا خلعتبری و ایمان مبعلی به گوش می‌رسد آیا این موضوع صحت دارد؟

اگر از من سوال می‌کنید که اطلاعی ندارم. مگر الان وقت مذاکره است که بخواهیم بازیکن جذب کنیم. تیم ما در حال آماده‌سازی برای ادامه راه لیگ است و اینکه گفته می‌شود خلعتبری، مبعلی و خیلی‌ها به استقلال می‌آیند یا یکسری از بازیکنان جدا می‌شوند اصلا صحت ندارد.

*** حتما خبر دارید که مسعود معینی اعلام کرده که در قرارداد برخی از بازیکنان ده‌ها بند وجود دارد و هیات مدیره از این موضوع بی اطلاع است.

۱۰ بند وجود ندارد، ولی در قرارداد تعدادی از بازیکنان بندهایی گنجانده‌ایم مگر ایرادی دارد.

*** ایرادی ندارد اما بهرام امیری صراحتا اعلام کرده که آقای معینی یک  مورد از بازیکنانی که در قراردادشان چند بند وجود دارد را معرفی کنند.

آقای امیری چنین حرفی نزده است.

*** اما خودش صراحتا در رسانه‌ها این حرف را خطاب به مسعود معینی گفته است.

باز هم می‌گویم آقای معینی نگفته که در قراردادهای برخی از بازیکنان بندهایی وجود ندارد من باز هم تاکید می‌کنم قرارداد چند بازیکن ما بندهایی دارد که این مسئله با هماهنگی آقای افشارزاده بوده است. مثلا بازیکن از سال گذشته طلب داشته و یکی از شروط اصلی امضای قراردادش دریافت مطالبات بوده است. این را هم با هماهنگی آقای افشارزاده انجام داده‌ایم.

*** حالا در غیاب آقای امیری شما در باشگاه تنها کارها را انجام می‌دهید؟

بله همین طور است.

پاسخی بگذارید