تاریخ: ۱۰:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: آقای امیری اگر شما ۲۰ سال در استقلال بودی بنده ۴۵ سال است که استقلالی‌ هستم. به گزارش مازند اسپرت ، مسعود معینی که روز گذشته در اظهار نظری گفته بود در قرارداد برخی از بازیکنان استقلال ۱۰ بند برای افزایش مبلغ قرارداد آنها وجود دارد در گفت و […]

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: آقای امیری اگر شما ۲۰ سال در استقلال بودی بنده ۴۵ سال است که استقلالی‌ هستم.

خبرگزاری فارس: معینی: آقای امیری شما اگر ۲۰ سال در استقلال بودی من ۴۵ سال است استقلالی‌ام

به گزارش مازند اسپرت ، مسعود معینی که روز گذشته در اظهار نظری گفته بود در قرارداد برخی از بازیکنان استقلال ۱۰ بند برای افزایش مبلغ قرارداد آنها وجود دارد در گفت و گويي در ارتباط با اینکه بهرام امیری معاون سابق باشگاه نسبت به این حرف واکنش نشان داده و گفته ۲۰ سال در استقلال بوده و نمی توانسته تحمل کند کسی که ۳ روز در این باشگاه آمده به او امر و نهی کند گفت: باید به آقای امیری بگویم شما اگر ۲۰ سال در استقلال بودی بنده ۴۵ سال است که استقلالی‌ام و در این تیم بازی کرده ام. من مثل شما در این چند سال یاد نگرفته ام در رسانه ها هیاهو کنم و مسائل باشگاه را در مطبوعات عیان کنم.

وی افزود: اگر امیری می گوید چنین بندهایی در قرارداد برخی از بازیکنان استقلال نیست می تواند در یکی از جلسات هیات مدیره استقلال شرکت کند و ببیند که همه چیز مستند موجود است. ما همه چیز را در هیات مدیره مکتوب داریم. بهتر است دوستان این قدر دنبال فرافکنی نباشند. نمی خواهم بیشتر از این به این مسئله دامن بزنم و آنهایی باید بدانند چه خبر است به خوبی متوجه شده اند.

پاسخی بگذارید