تاریخ: ۷:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

روپا به میزبانی فرانسه باقی مانده، به نظر می‌رسد حادثه خونین پاریس تاثیرات بسیار منفی بر این فرایند بگذارد. به گزارشمازند اسپرت ،بسیاری از روزنامه‌های ورزشی اروپایی تنها ساعاتی پس از حادثه خونین پاریس در وب سایت‌های وابسته به خود از ناامنی در فرانسه نوشتند و عنوان کردند که این اولین باری نیست که شاهد […]

روپا به میزبانی فرانسه باقی مانده، به نظر می‌رسد حادثه خونین پاریس تاثیرات بسیار منفی بر این فرایند بگذارد.

خبرگزاری فارس: فرانسه ناآرام در آستانه یورو ۲۰۱۶

به گزارشمازند اسپرت ،بسیاری از روزنامه‌های ورزشی اروپایی تنها ساعاتی پس از حادثه خونین پاریس در وب سایت‌های وابسته به خود از ناامنی در فرانسه نوشتند و عنوان کردند که این اولین باری نیست که شاهد ناامنی در این کشور هستیم.

روزنامه آس اسپانیا در مقاله‌ای بلند بالا به ورود بدون کنترل پناهجویان آفریقایی و آسیایی به فرانسه نوشته و آورده است: سلاح سرد و گرم به راحتی وارد فرانسه شده و هیچ کنترلی در مرزهای فرانسه وجود ندارد. گروه های تروریستی به راحتی در مراکز مهم شهرهای لیون یا پاریس رفت و آمد داشته و حتی جلسات مهم خود را به صورت علنی در مراکز عمومی برگزار می‌کنند. تعداد افراط گرایان در فرانسه کم نیست و بسیاری از جوانان فرانسوی که والدین آنها غیر بومی و پناهنده بوده‌اند از نژادپرستی و تبعیض نژادی در فرانسه متنفر بوده و منتظر فرصتی برای گرفتن انتقام هستند.

روزنامه مارکا مادرید نیز در مقاله صبح خود آورده است: یورو ۲۰۱۶ به میزبانی فرانسه برگزار خواهد شد و سوال این است آیا فرانسه از پس این میزبانی بزرگ برخواهد آمد؟ بعید است که فرانسه بتواند ضمانتی امنیتی به کشورهای راه یافته به یورو ۲۰۱۶ بدهد.

 

پاسخی بگذارید