تاریخ: ۷:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

داور اسپانیایی دیدار دو تیم فرانسه و آلمان، قضاوت در این بازی را سخت‌ترین قضاوت زندگی خود توصیف کرد. به گزارشمازند اسپرت ،آنتونیو ماتئو داور ۳۸ ساله اسپانیایی پس از قضاوت در بازی دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلمان که با پیروزی دو بر صفر فرانسه همراه شد، به خبرنگاران گفت: قضاوت در این […]

داور اسپانیایی دیدار دو تیم فرانسه و آلمان، قضاوت در این بازی را سخت‌ترین قضاوت زندگی خود توصیف کرد.

به گزارشمازند اسپرت ،آنتونیو ماتئو داور ۳۸ ساله اسپانیایی پس از قضاوت در بازی دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلمان که با پیروزی دو بر صفر فرانسه همراه شد، به خبرنگاران گفت: قضاوت در این بازی بسیار سخت بود و لحظات بسیار پیچیده و سنگینی را تجربه کردم. نمی‌دانستم باید دستور لغو بازی را بدهم و یا تداوم این بازی را در دستور کار قرار بدهم.

وی ادامه داد: می‌توانم بگویم که تا پایان بازی چیز درستی از اصل ماجرا نمی‌دانستم فقط گاهی به بیرون نگاه می‌کردم و امیدوار بودم به من دستور شفافی بدهند. در نهایت تصمیم گرفتم در اولین فرصت ممکن سوت پایان بازی را به صدا در بیاورم. وضعیت عجیبی بود، نمی‌توانستیم از استادیوم بیرون برویم و از تیم داوران خواسته شد تا اعلام رسمی پلیس درون اتاق خودشان بمانند. شایعه انفجاری دیگر در استادیوم همه ما را نگران کرده بود و هر لحظه گمان می‌کردم اتاق داوران در انفجاری سخت تکه تکه شود.

 

پاسخی بگذارید