تاریخ: ۷:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

رایان دروازه‌بان تیم ملی فوتبال استرالیا که با این تیم به قهرمانی جام‌ملت‌های آسیا هم رسید، برای بستن قرارداد با والنسیا مراحل نهایی را می‌گذراند. به گزارش مازنداسپرت ، متیو رایان دروازه‌بان تیم قهرمان تیم قهرمان جام ملت‌های آسیا اکنون خود را مهیا می‌کند که به والنسیا در لالیگا بپیوندد. این دروازه‌بان ملی‌پوش که بهترین دروازه‌بان […]

رایان دروازه‌بان تیم ملی فوتبال استرالیا که با این تیم به قهرمانی جام‌ملت‌های آسیا هم رسید، برای بستن قرارداد با والنسیا مراحل نهایی را می‌گذراند.

به گزارش مازنداسپرت ، متیو رایان دروازه‌بان تیم قهرمان تیم قهرمان جام ملت‌های آسیا اکنون خود را مهیا می‌کند که به والنسیا در لالیگا بپیوندد.

این دروازه‌بان ملی‌پوش که بهترین دروازه‌بان جام‌ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ نیز بود، حالا در اسپانیا است تا پس از حضور در بررسی‌های پزشکی قراردادش را با تیم چهارم فصل پیش لالیگا نهایی کند.

او که ۲۳ سال دارد، از دو سال پیش تا کنون در بروژ بلژیک بازی می‌کرد.

رایان در گفت‌وگو با وب‌گاه باشگاه بروژ گفت: علاقه دارم به والنسیا بپیوندم. در این رابطه مایلم از مدیران بروژ هم سپاسگذاری کنم زیرا آن‌ها بودند که سبب شدند تا این حد رشد کنم.

این دروازه‌بان استرالیایی ادامه داد: از سال پیش همواره مورد پیشنهاد‌های متعددی قرار گرفتم اما این مورد والنسیا را نمی‌توانم رد کنم./ فارس

پاسخی بگذارید