تاریخ: ۵:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ، اگر از موقعیتی که مهدی ترابی در دو قدمی دروازه ترکمنستان هدر داد فاکتور بگیریم، این بال ۲۱ ساله نمایشی دور از تصور ارائه کرد. ترابی که برای دومین بار در ترکیب اصلی تیم ملی قرار می گرفت، نشان داد که اعتماد کی روش به فوتبالش فقط جنبه جوانگرایی و […]

به گزارش مازند اسپرت ، اگر از موقعیتی که مهدی ترابی در دو قدمی دروازه ترکمنستان هدر داد فاکتور بگیریم، این بال ۲۱ ساله نمایشی دور از تصور ارائه کرد. ترابی که برای دومین بار در ترکیب اصلی تیم ملی قرار می گرفت، نشان داد که اعتماد کی روش به فوتبالش فقط جنبه جوانگرایی و تسلیم مقابل انتقادها ندارد. ترابی با پاهای بلند خود که برای یک بازیکن کناری نعمت بزرگی است، بارها مدافعان کناری ترکمنستان را دور زد و از پیش رو برداشت. هوش بالای این بازیکن ۲۱ ساله در کنار تکنیک و سرعت قابل توجه اش، از او یک عصای دست برای کی روش ساخته.

سرمربی تیم ملی که تاکنون دست وی هر بازیکن جوانی گذاشته جواب گرفته، حالا هم روی مهدی ترابی سرمایه گذاری کرده و او را به ترکیب اصلی تیم ملی نزدیک کرده. بعد از علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان و سعید عزت اللهی که بازی کرده و درخشیده اند ، حالا نوبت به بازیکن گمنامی به نام ترابی رسیده تا بیاید و عرض اندام کند. آن هم در تیمی که علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی و خسرو حیدری را به عنوان بال های کناری روی نیمکت دارد. ترابی که در فصل ۹۲-۹۳ برای اولین بار توسط مجتبی تقوی به تیم بزرگسالان سایپا رسید و مقابل مس کرمان دقایقی بازی کرد، حالا به ترکیب اصلی تیم ملی چنگ زده و اعتماد مربی بزرگی چون کی روش را پشت سر خود می بیند.

 نکته جالب در مورد ترابی، مبلغ قرارداد او با سایپا است. مبلغی ۱۷۰ میلیونی که باعث شده تا او عنوان ارزانترین بازیکن تیم ملی را به خود اختصاص بدهد. حتی جلوتر از وحید امیری که قراردادش با نفت نزدیک به ۲۱۴ میلیون تومان است. ترابی، وارث شماره ۶ نکو و مرد مورد اعتماد کی روش است. از او بیشتر خواهیم شنید.

پاسخی بگذارید