تاریخ: ۷:۰۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
نام نویسنده: sobhan

لیگ برتر فوتبال سوریه پس از مدت‌ها تعطیلی در هفته‌های آینده برگزار می‌شود. به گزارش مازنداسپرت ، لیگ برتر فوتبال در سوریه در هفته‌های آینده پس از چند سال تعطیلی به علت جنگ داخلی (البته با دخالت‌های خارجی) برگزار می‌شود. ۱۸ باشگاه فوتبال در سوریه هم‌اکنون خود را برای برپایی یک لیگ فوتبال بهتر از همیشه […]

لیگ برتر فوتبال سوریه پس از مدت‌ها تعطیلی در هفته‌های آینده برگزار می‌شود.

به گزارش مازنداسپرت ، لیگ برتر فوتبال در سوریه در هفته‌های آینده پس از چند سال تعطیلی به علت جنگ داخلی (البته با دخالت‌های خارجی) برگزار می‌شود.

۱۸ باشگاه فوتبال در سوریه هم‌اکنون خود را برای برپایی یک لیگ فوتبال بهتر از همیشه مهیا می‌کنند.

بازیکنان این باشگاه‌ها در سوله ‌های بزرگ تمرین می‌کنند و گویا قرار است در همین شرایط هم در بازی‌های رسمی به میدان بروند. برخی از آن‌ها می‌گویند به علت این‌که فوتبال در کشورشان علاقه‌مندان فراوانی دارد، حاضر نیستند برای حفظ آرامش‌شان از پرداختن به این ورزش دست بردارند.

داعشی‌ها (معارضان شورشی که می‌خواهند دولت خودساخته‌ای را برپا کنند اما تا به حال ناکام مانده‌اند) بارها ورزشکاران را در سوریه به مرگ تهدید کرده‌اند.

فقط در یک سال اخیر بیش از ۱۰ بازیکن حرفه‌ای فوتبال در سوریه مورد حملات معارضان گروه هراس‌افکن داعش قرار گرفته‌اند و شهید شدند؛ فوتبال در این شرایط یعنی بازی با مرگ!

برخی از بازیکنان هم تاکید کردند به نیت برپایی و اجرای بازی‌هایی برتر از همیشه به میدان خواهند رفت؛‌ این یعنی امید!

سوریه بیش از ۱۰ بازیکن دارد که در لیگ‌‌های عربی منطقه بازی می‌کنند که از نمونه‌های آن‌ها، عمر السومه ستاره الاهلی عربستان است.

الجیش قوی‌ترین تیم سوریه است که ۱۲ بار سابقه قهرمانی در لیگ ۵۰ ساله این کشور را دارد. این تیم سابقه قهرمانی در ای اف سی کاپ را هم دارد./ فارس

پاسخی بگذارید