تاریخ: ۵:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

چرت زدن سوشا مکانی روی نیمکت تیم ملی! ورزش > فوتبال ملی – سوشا مکانی یکی از دروازه بان‌هایی است که کروش او را به اردوی تیم ملی دعوت کرده است. به گزارش مازند اسپرت ، سوشا مكانی فصل گذشته عملكرد خوبی نداشت. امسال هم او نتوانسته دروازه بان مطمئنی نشان دهد. گرچه غیبت او در سه […]

چرت زدن سوشا مکانی روی نیمکت تیم ملی!

ورزش > فوتبال ملی – سوشا مکانی یکی از دروازه بان‌هایی است که کروش او را به اردوی تیم ملی دعوت کرده است.

به گزارش مازند اسپرت ، سوشا مكانی فصل گذشته عملكرد خوبی نداشت. امسال هم او نتوانسته دروازه بان مطمئنی نشان دهد. گرچه غیبت او در سه هفته اول لیگ برای پرسپولیسی‌ها گران تمام شد اما این به خاطر نداشتن یك دروازه بان دوم مطمئن بود نه به خاطر قوی بودن سوشا مكانی.
سوشا حالا هم جایگاه مطمئنی در پرسپولیس ندارد و گفته شده كه شاید تیم یك دروازه بان جدید در نیم فصل جذب كند. اما با این حال او جزو ۴ دروازه بان تیم ملی است كه توسط كروش به اردوی تیم ملی دعوت می شود. روزنامه استقلال جوان در شماره روز شنبه خود چند تصویر از سوشا مكانی روی نیمكت تیم ملی منتشر كرده كه نشان می‌دهد او در حال چرت زدن است.

به گزارش مازند اسپرت ، این روزنامه استقلالی كه سه تصویر از سوشا را روی جلد خود منتشر كرده، احتمالا به این دلیل این موضوع را برجسته كرده كه مهدی رحمتی دروازه بان استقلال با وجود عملكرد بسیار بهتر از سوشا، به تیم ملی دعوت نمی‌شود و البته این موضوع هم ماجرای خاص خود را دارد.


۴۳

پاسخی بگذارید